Szkoła Instruktorów Fitness Azik

Informacje

Projekt Szkoły Instruktorów Fitness powstał w wyniku współpracy doświadczonych instruktorów fitness oraz osób związanych z tematyką szeroko pojętego wellness’ u. Chęć wprowadzenia na rynek szkoleń zawodowych o wysokim standardzie jakości, umożliwiających kursantom podjęcie pracy w roli instruktora fitness, trenera personalnego czy też instruktora Pilates stał się podłożem do stworzenia programu serii specjalistycznych kursów i szkoleń.

Profesjonalizm, rzetelność, współpraca i zaangażowanie to cztery główne filary, które stanowić mają podłoże harmonijnej działalności firmy. Celem głównym Szkoły jest sprzedaż wysokiej jakości produktów w postaci szkoleń podnoszących kwalifikacje i kursów zawodowych przygotowujących klienta do podjęcia pracy. Środkiem do zrealizowania powyższego założenia jest profesjonalizm zespołu, który na drodze wzajemnej kooperacji i dynamicznej współpracy z klientem przeprowadzi powyżej opisywane kursy i szkolenia.

Szkoła prowadzi kursy dla dorosłych oraz osób, które ukończyły 16 r.ż. (za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych) w zakresie uprawnień Instruktora Fitness, jak i szkoleń uzupełniających i doszkalających w danej specjalizacji oraz warsztatów.

Lokalizacje szkoleń

Kraków

Szkolenia Akredytowane

Nazwa Szkolenia Rodzaj kwalifikacji EQF
Kurs Instruktora Fitness REPS 28.09-23.11.2019 Instruktor fitness

Szkolenia CPD

-

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: