CPF FITNESS INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 72
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 720
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 0
Kurs z egzaminem Tak
Url http://cpfitness.pl/system-szkolen/miedzynarodowe-uprawnienia
Wymagania wstępne Kurs jest przeznaczony dla osób które uczęszczają minimum rok na różnego rodzaju zajęcia fitness lub maja doświadczenie w prowadzeniu zajęć fitness.

Opis szkolenia

"DLA KOGO?
Szkolenie certyfikujące dla osób pragnących zostać instruktorem fitness, pracować w Polsce lub za granicą.

dla osób, które chcą zostać instruktorami fitness i podjąć prace w fitness klubach.
dla tych którzy chcą nabyć umiejętności prowadzenia podstawowych form fitness
wszystkich dążących do perfekcyjnej techniki ćwiczeń


KONCEPCJA:

Kurs instruktorski to pierwszy etap do tego aby zostać instruktorem fitness. Obejmuje część teoretyczną i praktyczną, które obejmują wykłady z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki dzięki którym zdobędziecie wiedzę, jak funkcjonuje nasze ciało podczas ruchu oraz nauczymy Was jak prowadzić zajęcia wzmacniające, podstaw tworzenia choreografii, pracy z muzyką. Kładziemy nacisk na technikę wykonywania ćwiczeń Kształtujemy Waszą osobowość instruktorską i uczymy od podstaw."

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Creative Professional Fitness

Creative Professional Fitness jest szkołą stworzoną przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Jesteśmy teamem fascynatów fitnessu, którzy posiadają kompetencje, wiedzę i umiejętność jej przekazywania, a przede wszystkim pasję fitnessu. Szkolimy instruktorów fitness, trenerów personalnych, instruktorów indoor cycling i menedżerów klubów fitness.

CPF to "świeża krew", nowi ludzie, innowacyjne pomysły! Z nami masz szansę wyjść dalej, zrobić więcej! CPF daje Ci możliwość edukacji na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z fitnessem, jak również dla zaawansowanych instruktorów, którzy chcą osiągnąć tytuł CREATIVE PROFESSIONAL i dołączyć do CPF TEAM.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: