CPF GYM INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 42
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 420
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 0
Kurs z egzaminem Tak
Url http://cpfitness.pl/system-szkolen/miedzynarodowe-uprawnienia
Wymagania wstępne Minimum wykształcenie średnie, licencjat lub magister AWF lub fizjoterapia lub medycyna lub uprawnienia instruktora fitness lub doświadczenie w treningach co najmniej 1 rok.

Opis szkolenia

"Szkolenie certyfikujące dla osób pragnących zostać instruktorem na siłowni i mieć prawo pracować w Polsce lub za granicą.


KIM JEST INSTRUKTOR SIŁOWNI? GDZIE MOŻE PPRACOWAĆ?
Instruktor siłowni jest potrzebny w każdym klubie fitness z siłownią więc istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na kandydatów posiadających kwalifikacje i kompetencje tego zawodu. Instruktor siłowni pracuje na tak zwanych dyżurach, kiedy to opiekuje się klubowiczami, dba o ich bezpieczeństwo, zadowolenie i lojalność, jest bardzo ważnym ogniwem dbania o relacje z klubowiczami.

PROGRAM SPECJALIZACJI INSTRUKTORSKIEJ obejmuje kompleksową wiedzę i zajęcia praktyczne aby przygotować Cię wszechstronnie do pracy INSTRUKTORA SIŁOWNI.
Program obejmuje obowiązkowe moduły według standardów międzynarodowych i dodatkowo moduły które my uważamy za niezbędne. Podczas kursu teoria przeplatana jest praktyką i warsztatami praktycznymi, tak aby nie trzeba było uczyć się rzeczy na pamięć tylko poznawać je w praktyce."

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Creative Professional Fitness

Creative Professional Fitness jest szkołą stworzoną przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Jesteśmy teamem fascynatów fitnessu, którzy posiadają kompetencje, wiedzę i umiejętność jej przekazywania, a przede wszystkim pasję fitnessu. Szkolimy instruktorów fitness, trenerów personalnych, instruktorów indoor cycling i menedżerów klubów fitness.

CPF to "świeża krew", nowi ludzie, innowacyjne pomysły! Z nami masz szansę wyjść dalej, zrobić więcej! CPF daje Ci możliwość edukacji na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z fitnessem, jak również dla zaawansowanych instruktorów, którzy chcą osiągnąć tytuł CREATIVE PROFESSIONAL i dołączyć do CPF TEAM.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: