Forma w ciąży

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 60
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 12
Kurs z egzaminem Nie
Url http://ifaa.pl/szkolenia/forma-w-ciazy/
Wymagania wstępne - ukończone szkolenie IFAA Instruktor Zajęć Grupowych lub inne porównywalne, zaakceptowane przez IFAA szkolenie, obejmujące zagadnienia wzmacniania, anatomii i fizjologii wysiłku
- minimum 2-letni staż instruktora fitness

Opis szkolenia

Specjalistyczne szkolenie obejmujące zagadnienia aktywności fizycznej kobiet w ciąży. Podczas szkolenia uzyskasz informacje – oparte na najnowszych publikacjach – o zaleceniach i przeciwwskazaniach do ćwiczeń fizycznych kobiet w ciąży oraz jakie korzyści daje trening dla matki oraz dziecka. Dowiesz się, jak zaplanować zajęcia oraz jakie ćwiczenia wybrać, aby były bezpieczne i przygotowywały do aktywnego porodu.

Umiejętności

Prenatal & Postnatal

Najbliższe szkolenia

-

IFAA POLAND

Od ponad 30 lat Akademia IFAA przekazuje wiedzę i umiejętności w wielu formach treningu fitness. Wywodzi się z Niemiec. Od 2008 roku działa także w Polsce. Szkolimy w dziedzinach: zajęcia grupowe – aerobik, step, formy wzmacniające, treningi funkcjonalne, pilates, trening personalny. Programy i metodykę szkoleń stale dostosowujemy do zmieniających się potrzeb społeczeństwa i rynku pracy. Dzięki temu absolwenci Akademii IFAA stają się kompetentnymi, skutecznymi instruktorami i trenerami fitness. Nasza kadra edukacyjna to prawie 30 doświadczonych szkoleniowców i prezenterów z Polski, Niemiec, Włoch, Stanów Zjednoczonych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: