Performance Trainer

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 6
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 30
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 6
Kurs z egzaminem Nie
Url http://ifaa.pl/szkolenia/performance-trainer/
Wymagania wstępne - doświadczenie jako instruktor fitness lub trener personalny
- ukończenie kursu IFAA Instruktor Aerobik & Step Licencja B, IFAA Personal Trainer lub innego porównywalnego kursu

Opis szkolenia

Otwórz drzwi do nieograniczonych możliwości treningu funkcjonalnego dla siebie i Twoich klientów!
To szkolenie pomoże Ci stać się jeszcze lepszym instruktorem. Dowiesz się, jak korzystać ze sprzętów dostępnych na siłowni i w klubie, takich jak minibandy, piłki lekarskie, Bosu®, hantle itd., aby budować wspaniałe i skuteczne sesje treningowe. Przekonasz swoich klientów i grupy ćwiczących z nowoczesną koncepcją treningu, która jest zbudowana na podstawie najnowszych badań.
Te funkcjonalne ruchy i ćwiczenia, na których oparta jest lekcja, wykorzystuje pracę w grupie, zabawę, wyzwania i wiele innych, aby dać klientom sesję treningową całego ciała. Używanie różnych małych urządzeń i wielu ćwiczeń z ciężarem własnego ciała jest dość trudne, ale również zabawne, co spowoduje, że lekcja szybko minie. Motywująca i zabawna lekcja ze „sportowym zacięciem” i bez choreografii.

Umiejętności

Functional Training

Najbliższe szkolenia

-

IFAA POLAND

Od ponad 30 lat Akademia IFAA przekazuje wiedzę i umiejętności w wielu formach treningu fitness. Wywodzi się z Niemiec. Od 2008 roku działa także w Polsce. Szkolimy w dziedzinach: zajęcia grupowe – aerobik, step, formy wzmacniające, treningi funkcjonalne, pilates, trening personalny. Programy i metodykę szkoleń stale dostosowujemy do zmieniających się potrzeb społeczeństwa i rynku pracy. Dzięki temu absolwenci Akademii IFAA stają się kompetentnymi, skutecznymi instruktorami i trenerami fitness. Nasza kadra edukacyjna to prawie 30 doświadczonych szkoleniowców i prezenterów z Polski, Niemiec, Włoch, Stanów Zjednoczonych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: