PFS CROSS TRAINING

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 8
Kurs z egzaminem Nie
Url http://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/cross-training
Wymagania wstępne Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS Cross Training® Coach Level I jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Opis szkolenia

Rozwijający się trend na CrossFit tworzy potrzebę wprowadzania tego typu zajęć do klubów fitness, a co za tym idzie zwiększa zapotrzebowanie na trenerów posiadających wiedzę i umiejętności do prowadzenia tych zajęć. PFS Cross Training® jest to trening wykorzystujący ruchy funkcjonalne wykonywane na wysokiej intensywności. Ruchy te nieustannie się zmieniają tak, by doprowadzić do jak najszerszej adaptacji dziesięciu cech motorycznych: wydolności sercowo – naczyniowej, wytrzymałości mięśniowej, siły, szybkości, mocy, gibkości, koordynacji, zwinności, równowagi, dokładności (celności).
Prestiżowy system PFS Cross Training® to pierwszy poziom kwalifikacji. Otrzymujesz spektrum wiedzy na temat metodologii skupiającej się przede wszystkim na nauce ruchu i doskonałej technice, dzięki czemu trening ten dedykowany jest nie tylko sportowcom, ale także każdemu, kto chce cieszyć się wysoką sprawnością fizyczną. Zdobywając uprawnienia ProFi Fitness School – Cross Training Coach nadążysz za ciągle zwiększającymi się potrzebami branży fitness. Otrzymasz dostęp do nauczania, obserwowania i korygowania podstawowych ćwiczeń Cross Trainingu® oraz wiedzy na temat progresji ćwiczeń takich jak rwanie i podrzut.

Czego nauczysz się na szkoleniu ?

1. Identyfikować i niwelować błędy podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń.
2. Zdobędziesz niezbędną wiedzę jaką jest nauka, obserwowanie i korygowanie dziewięciu fundamentalnych ruchów Cross Training'u.
3. Poznasz najważniejsze składowe tego systemu treningowego, korzyści jakie daje Cross Training.
4. Pozwoli unikać ewentualnych zagrożeń związanych z niewłaściwym wykonywaniem omawianych treningów.
5. Poznasz dokładną metodologię treningu Cross Training.
6. Nauczy programowania treningów ich skalowania oraz tego jak konstruować zajęcia.
7. Jak programować, skalować i prowadzić tego typu treningi dla grup zorganizowanych oraz indywidualnych klientów.

Dla kogo przeznaczony jest szkolenie PFS Cross Training®?

Szkolenie jest skierowane dla Instruktorów Siłowni, Trenerów Personalnych i instruktorów zajęć grupowych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat Cross Training'u oraz zdobyć uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć na siłowniach oraz klubach fitness. Szkolenie otwarte dla wszystkich żądnych wiedzy i chcących poszerzyć swój warsztat o umiejętność prowadzenia zajęć Cross Trainingu.

Umiejętności

Cross Training

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS CROSS TRAINING 16.03.2019 700 Kraków REJESTRACJA
PFS CROSS TRAINING 27.04.2019 700 Warszawa REJESTRACJA
PFS CROSS TRAINING 01.06.2019 700 Poznań REJESTRACJA
PFS CROSS TRAINING 22.06.2019 700 Szczecin REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: