PFS Kształtowanie Pośladków

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 8
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 15
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 7
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/pfs-ksztaltowanie-posladkow
Wymagania wstępne Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 17 roku życia i brak przeciwwskazań do treningu fizycznego.

Opis szkolenia

PFS Kształtowanie Pośladków to warsztaty które są przeznaczone zarówno dla trenerów personalnych jak i wszystkich tych, którzy chcą zagłębić się w tajniki ćwiczeń modulujących pośladki. Zapraszamy serdecznie wszystkie panie, które chcą poznać najlepsze ćwiczenia na pupę! Innowacyjne podejście do budowania planów treningowych mających na celu budowę pośladków bez rozbudowywania ud.

Trendy w treningu siłowym zmieniają się równie szybko, jak zmieniają się panujące trendy i wizerunek wymarzonego ciała. I choć podział na ćwiczenia typowo „damskie” i „męskie” jest dość sztuczny a granicę łatwo przesunąć w obydwie strony, to istnieje grupa mięśniowa, której trening jest niezwykle istotny zarówno ze względów estetycznych jak i zdrowotnych.

Pośladki - a dokładnie trzy mięśnie pośladkowe, to strefa, która budzi zainteresowanie nowoczesnych trenerów personalnych ze względu na dwie cechy, które są pożądane przez ich klientów: funkcja i wygląd.

Funkcja: mięśnie pośladkowe wielkie jako jedne z największych i najsilniejszych mięśni ciała człowieka pełnią niezwykle ważną rolę w stabilizacji ciała, przenoszeniu obciążeń z kończyn dolnych na tułów i odwrotnie, a także pełnią wybitnie dużą rolę w podtrzymywaniu kręgosłupa. Kiedy są niewydolne, ciało zaczyna przeciążać odcinek lędźwiowy kręgosłupa, zwiększając patologicznie obciążanie mięśni prostowników grzbietu czemu towarzyszyć może ból kręgosłupa. A ponieważ brak ruchu, siedzący tryb życia i brak prawidłowych wzorców ruchowych może przyczyniać się do wyłączania pośladków, efektem będzie tutaj nieprawidłowa praca układu ruchu i w efekcie ból. Podsumowując: nieaktywny pośladek = ból kręgosłupa lędźwiowego.

Estetyka: mięśnie pośladkowe u kobiet są tym, czym wielkie bary u mężczyzny. Stanowią idealne podkreślenie seksownej i wysportowanej sylwetki. Dobrze rozwinięte skupiają wzrok, dodają seksapilu i są niezwykle pożądane przez panie ćwiczące obecnie w klubach fitness.

Umiejętności

Kulturystyka Kursy Specjalistyczne

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS Kształtowanie Pośladków 30.11.2019 380 Warszawa REJESTRACJA
PFS Kształtowanie Pośladków 01.12.2019 380 Kraków REJESTRACJA
PFS Kształtowanie Pośladków 07.12.2019 380 Gdańsk/Gdynia REJESTRACJA
PFS Kształtowanie Pośladków 22.02.2020 380 Poznań REJESTRACJA
PFS Kształtowanie Pośladków 07.03.2020 380 Szczecin REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: