PFS SUSPENSION TRAINING

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 7
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 15
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 6
Kurs z egzaminem Nie
Url http://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/suspension-training
Wymagania wstępne Szkolenie wymaga posiadania certyfikatu PFS Gym Instructor®, Instruktora siłowni, PFS Fitness Group Instructor®, Instruktora Fitness lub odpowiednika lub ukończenia szkoły wyższej o profilu wychowanie fizyczne.

Opis szkolenia

PFS Suspension Training® to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń, dzięki którym rozgrzewka oparta na stretchingu dynamicznym, treningi wytrzymałości siłowej lub budowa wymarzonej sylwetki już nigdy nie będą stanowiły problemu. Dodajmy jeszcze, że w każdych warunkach, ponieważ system taśm podwieszanych możesz zastosować zarówno w klubie fitness , w domu czy na osiedlowym boisku. Oszczędność pieniędzy, czasu oraz komfort treningu dla Ciebie i Twoich klientów masz na wyciągnięcie ręki! Ucz się od profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem pracujących na systemach podwieszanych na co dzień.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

1. Stosować ćwiczenia, dzięki którym zauważysz szybki i widoczny efekt w wyglądzie sylwetki, zarówno u siebie jak i Twoich klientów.
2. Analizować ćwiczenia (zrozumiesz, że tylko perfekcja decyduje o poprawie danej funkcji : umiejętności, sprawności, sylwetce).
3. Programować treningi dla osób o różnym poziomie zaawansowania.
4. Prowadzić zajęcia grupowe w klubach fitness oraz klubach sportowych.
5. Wykonać pierwszy krok do własnej działalności.

Umiejętności

Suspension Training

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS SUSPENSION TRAINING 02.03.2019 380 Wrocław REJESTRACJA
PFS SUSPENSION TRAINING 16.03.2019 380 Kraków REJESTRACJA
PFS SUSPENSION TRAINING 15.06.2019 380 Warszawa REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: