Rolowanie i mobilność

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 6
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 30
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 6
Kurs z egzaminem Nie
Url http://ifaa.pl/szkolenia/rolowanie-i-mobilnosc/
Wymagania wstępne - ukończone szkolenie IFAA Instruktor Zajęć Grupowych Fitness lub ukończone szkolenie IFAA Personal Trainer lub inne porównywalne, zaakceptowane przez IFAA szkolenie, obejmujące zagadnienia wzmacniania, anatomii i fizjologii wysiłku

Opis szkolenia

Szkolenie skierowane jest do instruktorów fitness oraz trenerów personalnych.
Podczas szkolenia będziemy wykorzystywać przybory (rolery), które ułatwią nam pracę z powięzią (self-myofascial release, w skrócie: SMR).
Szkolenie obejmuje dwie lekcje warsztatowe ( jedna z nich z rolerami oraz małymi piłkami) druga wykorzystująca trójpłaszczyznową pracę z ciałem bez przyborów.
Szkolenie to stanowi uzupełnienie wiedzy na temat mobilności ciała, które niezbędne jest w pracy z klientem indywidualnym oraz prowadzeniu zajęć grupowych.

Umiejętności

Mobility

Najbliższe szkolenia

-

IFAA POLAND

Od ponad 30 lat Akademia IFAA przekazuje wiedzę i umiejętności w wielu formach treningu fitness. Wywodzi się z Niemiec. Od 2008 roku działa także w Polsce.
Szkolimy w dziedzinach: zajęcia grupowe – aerobik, step, formy wzmacniające, IFAA Dance School, treningi funkcjonalne, pilates, vinyasa power yoga, indoor cycling, trening personalny. Programy i metodykę szkoleń stale dostosowujemy do zmieniających się potrzeb społeczeństwa i rynku pracy. Dzięki temu absolwenci Akademii IFAA stają się kompetentnymi, skutecznymi instruktorami i trenerami fitness. Nasza kadra edukacyjna to prawie 30 doświadczonych szkoleniowców i prezenterów z Polski, Niemiec, Włoch, Stanów Zjednoczonych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: