Adrian Markowicz

Informacje

Adrian Markowicz – absolwent AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne oraz Wyższej Szkoły kultury fizycznej i turystyki w Warszawie .

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem w Polsce , USA , Irlandii , trener personalny master w klubach JATOMI  fitness w Krakowie , następnie Fitness Manager oraz Manager regionalny Fitness region południowo-wschodni oraz asystent głównego managera .

Przez 16 miesięcy odpowiedzialny za szkolenie , wyniki trenerów personalnych i managerów fitness w klubach JATOMI  w Polsce oraz jakość obsługi klienta ( 37 klubów ) na pozycji National Personal Trainers manager.

Przez 16 miesięcy General manager jednego z Krakowskich klubów JATOMI.

Szkoleniowiec  , który zdobywał doświadczenie w wielu szkołach fitness w tym największej Profi Fitness School z którą współpracuje od 3,5 miesięcy na kursach personal trainer basic oraz GYM Instructor  specjalizując się w treningach  sprzedażowo-motywacyjnych , organizacji i planowania pracy trenerów oraz fitness managerów , tworzeniu struktur i planów sprzedaży krótko i długoterminowych .  Prowadzi warsztaty Kettlebells sport , sales training oraz trening z osobami niewidomymi .

Jako manager szczebla średniego oraz country fitness manager uczestniczył w planowaniu i otwarciach wielu klubów na sportowej mapie Polski .

Doświadczony prelegent , uczestnik wielu szkoleń w Polsce i poza granicami kraju , wykładowca oraz członek rady programowej Akademii Trenera / Kongres BODY LIFE , certyfikowany trener Kulturystyki, TRX , Kettlebells , Instruktor Windsurfingu , narciarstwa , ratownik wodny .

Jako ceniona osoba w branży fitness Adrian jest zapraszany do współpracy w wielu imprezach , obecnie członek Jury w konkursie na najlepszy klub fitness w Polsce organizowany przez Health & beauty media Poland .

Obecnie od 16 miesięcy współwłaściciel agencji konsultingowej Fitnessclinic.pl

 

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Instruktor siłowni EQF 3 28.02.2017
Szkoleniowiec EQF 5 28.02.2017

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: