Bartłomiej Czarnecki

Informacje

Szkoleniowiec ProFi Fitness School od 2017r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, adept Medical Fitness by Rehasport Clinic, fizjoterapeuta kadry narodowej U20 w rugby i współtwórca projektu Take Control i MyOver40.

Zawsze zaangażowany w pracy i w życiu prywatnym. Możliwość pracy z drugim człowiekiem jest jedną z największych nagród. Fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego, który szuka nowych rozwiązań by udoskonalać swoją pracę z podopiecznymi. Posługuje się kilkoma zasadami: mentalność – chęć pracy nad sobą – wynik. Swoje doświadczenie opiera na obserwacji drugiego człowieka, szukając dla każdego dopasowanego systemu zaczynając od podstaw. Uczestnik kursów: Functional Movement Screen, NSNC z zakresu przygotowania motorycznego, terapia manualna w sporcie, anatomia w prosektorium, czytanie ciała prowadzene przez Johna Smitha. 
Praktyk, któremu zależy na zdobyciu i najlepszym przekazaniu wiedzy, tak by każdy mógł ją wykorzystać w swoim zawodzie. Uczy się od najlepszych w swoich profesjach by móc konfrontować wiedzę, doświadczenie i pogląd z różnych dziedzin nauk, które może wykorzystać w życiu i pracy. Współpracuje z medalistami Mistrzostw Polski i Europy, drużynami sportowymi, amatorami startującymi w zawodach jak i osobami, które chcą zmienić swój styl życia. 
Od 2017r. zaangażowany w tworzenie Projektu Take Control, który ma za zadanie podnieść jakość usługi wśród trenerów personalnych. 

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Szkoleniowiec EQF 5 14.12.2018

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: