Dawid Fajer

Informacje

Dawid posiada wieloletnie doświadczenie w pracy i szkoleniach z ekspertami świata sportu, fitness oraz treningu funkcjonalnego, motorycznego. Doradzał kadrze narodowej Polskiego Związku Pływackiego, w przygotowaniu motorycznym pływaków na lądzie,  do mistrzostw świata Indianapolis 2016-2017.

Współpracuje także z wojskiem wdrażając programy przygotowania motorycznego i specjalistycznego,  w tym z wojskowymi elitarnymi jednostkami i pilotami  myśliwców .

Przez kilka lat pracował w branży fitness jako master trener personalny i trener zajęć grupowych w jednej z największych sieci klubów fitness w Europie wschodniej i Azji. Stworzył i wdrożył kilka programów treningowych, które cieszą się do tej pory dużym zainteresowaniem wśród klubowiczów w wielu klubach w kraju i zagranicą.

Obecnie jest master trenerem i szkoleniowcem treningu funkcjonalnego TRX® Suspension Training. Ukończył wiele szkoleń trenerskich za granicą, m.in. we Francji, Niemczech, Holandii, Izraelu i USA, w tym elitarne szkolenie Athletes Performance (obecnie EXOS)  przygotowania fizycznego sportowców wielu czołowych grup sportu wyczynowego oraz liderów zarządzania w sporcie.

 

 

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Szkoleniowiec EQF 5 10.04.2019