Joanna Kremer

Informacje

Sport i ruch to moja pasja, jest w moim życiu od zawsze. Nie wyobrażam sobie dnia bez aktywności. Większość ludzi nie ma pojęcia, że mogą się dobrze czuć, mieć świetne samopoczucie i chęć do działania. Z moimi klientami pracuję nad tym, aby ten stan był ich naturalnym stanem na co dzień. Szukamy razem najlepszej formy aktywości, nie ma znaczenia co robimy,  musimy się ruszać, bo zmęczenie fizyczne jest najlepszym sposobem na generowanie energii do życia. Włączenie sportu do planu dnia, to najlepszy sposób na odzyskanie motywacji do życia, pracy a przy okazji piękne, zdrowe ciało.

Od wielu lat jestem trenerem aerobiku (wg tzw. starej szkoły), instruktorem rekreacji ruchowej - specjalność fitness różne formy gimnastyki oraz od ubiegłego roku trenerm personalnym.

Przez wszystkie lata swojej pracy z podopiecznymi pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach uzupełniających, warsztatach, kursach, eventach i workshopach.

Między innymi : Step, Tae Bo, Thera Balnce, Pilates, Trening funkcjonalny, Blackroll z zakresu podstawowych technik SMT, Mobility. 

W ubiegłym roku ukończyłam kurs trenera personalnego i zdobyłam międzynarodowy certyfikat IFAA. 

Na codzień trenuję ze swoimi podopiecznymi indywidualnie i w grupach.

Moja zasada w pracy z klientem to holistyczny plan działania. Nauka prawidłowych wzorców ruchowych, wyznaczanie celów (psychologiczne podejście do motywacji) , analiza słabych i mocnych stron, komponowanie diety, dobór suplementacji.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

tel. +48 668461987

e-mail: asiakremer@icloud.com

fb: https://www.facebook.com/Joanna-Kremer-Personal-Trainer-IFAA-REPs-1231088803707334/

instagram : asiakremer

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Trener personalny EQF 4 06.02.2019
Instruktor siłowni EQF 3 06.02.2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: