Magdalena Tyburska

Informacje

Cześć wszystkim :)

Jestem współwłaścicielką Studia Treningu Personalnego Trening ROOM 92’ , propagatorką zdrowego stylu życia , instruktorką fitness , doradcą żywieniowym oraz trenerem personalnym . 

Na codzień pomagam swoim podopiecznym osiągnąć wymarzoną sylwetkę poprzez pracę nad ich codziennymi nawykami nie tylko w zakresie aktywności fizycznej jak i nawyków żywieniowych. Głównie pracuję z młodymi kobietami, które pragną poczuć się pewnie i atrakcyjnie w swoim ciele oraz z każdą osobą, która dzięki systematycznej aktywności fizycznej chce poprawić swoją kondycję , zredukować wagę oraz zniwelować bóle stawowo- mięśniowe . 

Najważniejsze podczas pracy z drugim człowiekiem jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa , zaufanie i akceptacja, która powinna bezapelacyjnie występować między trenerem a podopiecznym.  

Dzięki takiemu podejściu moi podopieczni nie boją się mówić mi o swoich niepowodzeniach , które napotykają na swojej drodze a ja jestem w stanie szybciej reagować pomocą i wsparciem . 

Zostałam trenerem ponieważ jako nastolatka i dorastająca już kobieta borykałam się z poczuciem własnej wartości i wiary w siebie, swoją atrakcyjność . 

Pozostawiona sama sobie , z poczuciem , że nikt mnie nie rozumie , sama zaczęłam czytać wiele książek psychologicznych , poradników , jeździłam również na wykłady motywacyjne zagłębiając się w techniki samorozwoju. 

Dziś jako silna i znająca swoją wartość kobieta chciałabym pomóc drugiemu człowiekowi odzyskać utracone poczucie własnej wartości , zarazić pozytywnym podejściem do życia i poprzez regularną aktywność fizyczną przywracać w ludziach przekonanie o tym, że są atrakcyjni i wyjątkowi. 

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Instruktor siłowni EQF 3 14.05.2019
Instruktor fitness EQF 3 14.05.2019
Trener personalny EQF 4 14.05.2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: