Tomasz Wójtowicz

Informacje

Jestem absolwentem Wychowania Fizycznego oraz Zarządzania ukończonego na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Pracując z podopiecznymi od kilkunastu lat odpowiadam za ich poziom wyszkolenia fizycznego oraz dbam o ich sprawność psychomotoryczną. Zdobytą wiedzę regularnie poszerzam uczestnicząc w szkoleniach z zakresu metodyki nauczania ruchu, treningu specjalistycznego oraz dietetyki.

Kwalifikacje:

  • Trener personalny  – specjalizacja funkcjonalna BODYWORK
  • Certyfikowany ekspert FMS
  • Trener BLACKROLL
  • Proffessional Fitness Functional Training Instructor

Instruktor sportu:

  • narciarstwo alpejskie
  • kulturystyka 
  • judo  
  • lekkoatletyka

Wychodząc poza ogólnie przyjęty sposób prowadzenia treningu,od wielu lat staje się specjalistą w branży treningu i sportu. Współpraca ze mnąto indywidualnie skonstruowany program, edukacja i określona w czasie realizacja celu.

W pracy z podopiecznym łączę wiedzę z zakresu współczesnego treningu funkcjonalnego, medycznego i profesjonalnego sportu, stawiając na wysoką jakość połączonej usługi.

Pierwsze spotkanie jest pełną serią testów z diagnostyki funkcjonalnej w celu określenia poziomu sprawności fizycznej. Następnym krokiem jest konstrukcja realnego planu treningowego ukierunkowanego na osiągnięcie wytyczonego, zdrowotnego lub sportowego celu.

Wsparcie i motywacja jest wielopłaszczyznowa dzięki czemu rozwija siępełen potencjał sportowy ciała oraz wymarzona sylwetka. Moją strategią jest działanie kompleksowe poprzez indywidualny dobór środków treningowych oraz prozdrowotna praca z Twoim ciałem. Wprowadzając trening siłowy oraz kondycyjny skupiam się przede wszystkim na słabych ogniwach Twojego ciała. 

Jeżeli występuje wskazanie do wsparcia fizjoterapeuty, masz gwarancję takiej opieki. Ponadto, przy rozpoczęciu współpracy, fizjoterapeuta sportowy przeprowadza konsultację oraz badania specjalistyczne pod kątem przebytych urazów.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Trener personalny EQF 4 26.01.2018

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: