AMS TRENER PERSONALNY

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 63
Koordynator
Kurs z egzaminem Tak
Url https://www.ams.edu.pl/kursy/kurs-na-trenera-personalnego/
Wymagania wstępne W kursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia.

Opis szkolenia

Nie uznajemy półśrodków ani kompromisów. Działamy w myśl jakości naszych usług szkoleniowych, a nasz kurs trenera personalnego jest hybrydą atrakcyjnej ceny z możliwie najwyższymi standardami nauczania.

Nasz autorski program kursu trenerskiego spełnia wszelkie dyrektywy Unii Europejskiej, tym bardziej polskich standardów i oczekiwań rynku. Bazuje on na naszej wiedzy, doświadczeniu, obserwacji panujących trendów i rosnących potrzeb na kompleksową usługę szkoleniową. Słuchamy również Waszych opinii, sugestii i wskazówek.

Dzięki temu stale podnosimy poprzeczkę i wspólnie tworzymy produkt, który na naszym rynku Wy tak bardzo doceniliście- nasi kursanci i ich pracodawcy. Wychodząc “spod naszych skrzydeł” masz pewność, że trzymasz w ręku coś więcej niż zwykły kawałek papieru – to nie tylko uprawnienia, to przede wszystkim prestiż.

I to właśnie dzięki niemu my, nasze uprawnienia oraz Wy – absolwenci, jesteście szanowani na rynku branży fitness. Wybierając nas, dołączasz do tysięcy świetnie wyszkolonych absolwentów naszej marki i wspólnie rozwijamy się dalej. Tak to działa.

Kurs możesz zrealizować na terenie takich miast jak Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk i w innych większych miastach Polski.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Akademia Mistrzostwa Sportowego

Akademia Mistrzostwa Sportowego nie jest zwykłą firmą szkoleniową. Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego działając w myśl Prawa Oświatowego. Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych podlegając pod Dolnośląskim Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

 

Realizujemy rozmaite kursy trenerskie, a także szkolenia modułowe. Nasze uprawnienia nadają komplet międzynarodowych uprawnień i certyfikatów, przygotowując uczestników zajęć do samodzielnej pracy trenerskiej w wybranej dyscyplinie. A szkolenia tematyczne, gwarantują dodatkową wiedzę z wybranego modułu szkoleniowego pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. I certyfikat, który można przedstawić potencjalnemu pracodawcy. Sprawdź nasze propozycje edukacyjne.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość