CPF FITNESS INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 72
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 720
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 0
Kurs z egzaminem Tak
Url http://cpfitness.pl/system-szkolen/miedzynarodowe-uprawnienia
Wymagania wstępne Kurs jest przeznaczony dla osób które uczęszczają minimum rok na różnego rodzaju zajęcia fitness lub maja doświadczenie w prowadzeniu zajęć fitness.

Opis szkolenia

KONCEPCJA:
Kurs instruktorski to droga do tego aby zostać instruktorem fitness z uprawnieniami ważnymi w Polsce jak i w krajach członkowskich ICREPS. Obejmuje część teoretyczną i praktyczną, które obejmują wykłady z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki dzięki, którym zdobędziesz wiedzę, jak funkcjonuje nasze ciało podczas ruchu oraz nauczysz się jak prowadzić zajęcia wzmacniające, podstawy tworzenia choreografii, pracę z muzyką. Kładziemy nacisk na technikę wykonywania ćwiczeń. Kształtujemy Twoją osobowość instruktorską i uczymy od podstaw.

DLA KOGO?
Szkolenie certyfikujące dla osób pragnących zostać instruktorem fitness, pracować w Polsce lub za granicą.
Dla osób, które chcą zostać instruktorami fitness i podjąć prace w fitness klubach, dla tych którzy chcą nabyć umiejętności prowadzenia podstawowych form fitness, wszystkich dążących do perfekcyjnej techniki ćwiczeń.

TWOJE KORZYŚCI:

poznasz tok lekcji fitness i jej budowę
nauczysz się jak tworzyć symetryczna choreografie
poznasz technikę wykonywania ćwiczeń wzmacniających
praca w frazie muzycznej
zdobędziesz solenną wiedzę z zakresu budowy ciała człowieka i fizjologii
umiejętności pracy na przyborach pod katem lekcji wzmacniających
pojęcie strechingu i ćwiczeń rozciągających

CZAS TRWANIA:
6 weekendów

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
CPF FITNESS INSTRUCTOR 23.05.2020 1300 Wrocław REJESTRACJA
CPF FITNESS INSTRUCTOR 10.10.2020 1300 Wrocław REJESTRACJA

Creative Professional Fitness

Creative Professional Fitness to profesjonalna szkoła trenerów i instruktorów branży fitness.

CPF daje Ci możliwość edukacji na każdym poziomie zaawansowania, zarówno na pozomie kwalifikacji zawodowcych dla osób zaczynających swoją przygodę z zawodem trenera i instruktora, jak również dla instruktorów i trenerów, którzy chcą podnoscić swoje kwalifikacje. Kończąc nasze kursy akredytowane otrzymasz międzynarodowe kwalifikacje ICREPS, co umożliwi ci pracę w wielu krajach. Ponadto masz możliwość dalszego rozwoju na szkoleniach rozwijających z punktami CPD.

  • Kończąc nasze szkolenia zdobędziesz praktyczne kompetencje: najnowszą wiedzę i umiejętności. Promujemy kreatywne myślenie i innowacyjne pomysły, uczymy uczyć i myśleć samodzielnie, dbamy najwyższy poziom przekazywanych informacji i o najlepsza kadrę szkoleniową.
  • Wybierając nasze szkolenia i warsztaty w praktyczny sposób poznasz zastosowanie umiejętności oraz na przypadkach nauczysz się rozwiązań. Gwarantujemy Ci szkoleniowców, którzy na co dzień pracują w dziedzinie z której cię szkolą, którzy dają ci nie tylko wiedzę, ale i swoje DOŚWIADCZENIE. Jesteśmy teamem profesjonalistów z dużym doświadczeniem w branży. Posiadamy kompetencje, wiedzę i umiejętności jej przekazywania, a przede wszystkim pasję fitnessu.

Jeżeli szukasz praktycznych kompetencji opartych na praktyce oraz ludzi którzy dadzą ci inspirację i motywację ZAPRASZAMY CIĘ DO CPF PO NOWE DOŚWIADCZENIA!

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: