CPF FITNESS INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 72
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 720
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 0
Kurs z egzaminem Tak
Url http://cpfitness.pl/system-szkolen/miedzynarodowe-uprawnienia
Wymagania wstępne Kurs jest przeznaczony dla osób które uczęszczają minimum rok na różnego rodzaju zajęcia fitness lub maja doświadczenie w prowadzeniu zajęć fitness.

Opis szkolenia

KONCEPCJA:
Kurs instruktorski to droga do tego aby zostać instruktorem fitness z uprawnieniami ważnymi w Polsce jak i w krajach członkowskich ICREPS. Obejmuje część teoretyczną i praktyczną, które obejmują wykłady z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki dzięki, którym zdobędziesz wiedzę, jak funkcjonuje nasze ciało podczas ruchu oraz nauczysz się jak prowadzić zajęcia wzmacniające, podstawy tworzenia choreografii, pracę z muzyką. Kładziemy nacisk na technikę wykonywania ćwiczeń. Kształtujemy Twoją osobowość instruktorską i uczymy od podstaw.

DLA KOGO?
Szkolenie certyfikujące dla osób pragnących zostać instruktorem fitness, pracować w Polsce lub za granicą.
Dla osób, które chcą zostać instruktorami fitness i podjąć prace w fitness klubach, dla tych którzy chcą nabyć umiejętności prowadzenia podstawowych form fitness, wszystkich dążących do perfekcyjnej techniki ćwiczeń.

TWOJE KORZYŚCI:

poznasz tok lekcji fitness i jej budowę
nauczysz się jak tworzyć symetryczna choreografie
poznasz technikę wykonywania ćwiczeń wzmacniających
praca w frazie muzycznej
zdobędziesz solenną wiedzę z zakresu budowy ciała człowieka i fizjologii
umiejętności pracy na przyborach pod katem lekcji wzmacniających
pojęcie strechingu i ćwiczeń rozciągających

CZAS TRWANIA:
6 weekendów

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Creative Professional Fitness

Creative Professional Fitness to profesjonalna szkoła trenerów i instruktorów branży fitness.

CPF daje Ci możliwość edukacji na każdym poziomie zaawansowania, zarówno na pozomie kwalifikacji zawodowcych dla osób zaczynających swoją przygodę z zawodem trenera i instruktora, jak również dla instruktorów i trenerów, którzy chcą podnoscić swoje kwalifikacje. Kończąc nasze kursy akredytowane otrzymasz międzynarodowe kwalifikacje ICREPS, co umożliwi ci pracę w wielu krajach. Ponadto masz możliwość dalszego rozwoju na szkoleniach rozwijających z punktami CPD.

  • Kończąc nasze szkolenia zdobędziesz praktyczne kompetencje: najnowszą wiedzę i umiejętności. Promujemy kreatywne myślenie i innowacyjne pomysły, uczymy uczyć i myśleć samodzielnie, dbamy najwyższy poziom przekazywanych informacji i o najlepsza kadrę szkoleniową.
  • Wybierając nasze szkolenia i warsztaty w praktyczny sposób poznasz zastosowanie umiejętności oraz na przypadkach nauczysz się rozwiązań. Gwarantujemy Ci szkoleniowców, którzy na co dzień pracują w dziedzinie z której cię szkolą, którzy dają ci nie tylko wiedzę, ale i swoje DOŚWIADCZENIE. Jesteśmy teamem profesjonalistów z dużym doświadczeniem w branży. Posiadamy kompetencje, wiedzę i umiejętności jej przekazywania, a przede wszystkim pasję fitnessu.

Jeżeli szukasz praktycznych kompetencji opartych na praktyce oraz ludzi którzy dadzą ci inspirację i motywację ZAPRASZAMY CIĘ DO CPF PO NOWE DOŚWIADCZENIA!

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość