CPF PERSONAL TRAINER

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 78
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 780
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 0
Kurs z egzaminem Tak
Url http://cpfitness.pl/system-szkolen/miedzynarodowe-uprawnienia
Wymagania wstępne Minimum wykształcenie średnie, licencjat lub magister AWF lub fizjoterapia lub medycyna lub uprawnienia instruktora fitness lub doświadczenie w treningach co najmniej 1 rok. Ukończony kurs CPF GYM INSTRUCTOR

Opis szkolenia

Szkolenie certyfikujące dla osób pragnących zostać trenerem personalnym pracować w Polsce lub za granicą. Praca trenera daje ci możliwość prowadzenia indywidualnej działalności lub pracy w klubie fitness lub innym miejscu związanym z rekreacja. Zarobki są bardzo dobre a praca przynosi dużo satysfakcji.

PROGRAM SPECJALIZACJI INSTRUKTORSKIEJ obejmuje kompleksową wiedzę i zajęcia praktyczne aby przygotować Cię wszechstronnie do pracy trenera personalnego. Program obejmuje obowiązkowe moduły według standardów międzynarodowych i dodatkowo moduły które my uważamy za niezbędne.

Program kursu:
Metodykę prowadzenia treningów od wywiadu, poprzez testowanie, dobór i implementacje treningu, zasady bezpieczeństwa, etyki zawodu, różnicowanie treningu dla różnych potrzeb i wymagań, pedagogizację, metody podstawowe, średniozaawansowane i zaawansowane, wiedzę z zakresu stylu życia, odpoczynku, żywienia.

Szkolenie zawiera szereg lekcji pokazujących różnorodne modele prowadzenia treningu, ciekawe rozwiązania aby podtrzymać motywację klienta. Teoria przeplatana jest praktyką i warsztatami praktycznymi.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Creative Professional Fitness

Creative Professional Fitness to profesjonalna szkoła trenerów i instruktorów branży fitness.

CPF daje Ci możliwość edukacji na każdym poziomie zaawansowania, zarówno na pozomie kwalifikacji zawodowcych dla osób zaczynających swoją przygodę z zawodem trenera i instruktora, jak również dla instruktorów i trenerów, którzy chcą podnoscić swoje kwalifikacje. Kończąc nasze kursy akredytowane otrzymasz międzynarodowe kwalifikacje ICREPS, co umożliwi ci pracę w wielu krajach. Ponadto masz możliwość dalszego rozwoju na szkoleniach rozwijających z punktami CPD.

  • Kończąc nasze szkolenia zdobędziesz praktyczne kompetencje: najnowszą wiedzę i umiejętności. Promujemy kreatywne myślenie i innowacyjne pomysły, uczymy uczyć i myśleć samodzielnie, dbamy najwyższy poziom przekazywanych informacji i o najlepsza kadrę szkoleniową.
  • Wybierając nasze szkolenia i warsztaty w praktyczny sposób poznasz zastosowanie umiejętności oraz na przypadkach nauczysz się rozwiązań. Gwarantujemy Ci szkoleniowców, którzy na co dzień pracują w dziedzinie z której cię szkolą, którzy dają ci nie tylko wiedzę, ale i swoje DOŚWIADCZENIE. Jesteśmy teamem profesjonalistów z dużym doświadczeniem w branży. Posiadamy kompetencje, wiedzę i umiejętności jej przekazywania, a przede wszystkim pasję fitnessu.

Jeżeli szukasz praktycznych kompetencji opartych na praktyce oraz ludzi którzy dadzą ci inspirację i motywację ZAPRASZAMY CIĘ DO CPF PO NOWE DOŚWIADCZENIA!

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość