Fitness Instruktor

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 64
Koordynator
Kurs z egzaminem Tak
Url http://www.ptacademy.pl/szkolenia
Wymagania wstępne Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu anatomii, fizjologii wysiłku fizycznego, metod treningowych. Zainteresowanie aktywnym, zdrowym stylem życia, sportem.

Opis szkolenia

Szkolenie Instruktor Fitness w PTA to najlepsza inwestycja. Program szkolenia opracowała Anna Krzemień- pasjonatka, wieloletnia instruktorka i szkoleniowiec oraz specjalista w dziedzinie fitness. Swoje doświadczenie i wiedzę skondensowała w 8 dniowy autorski kurs, podczas którego nauczymy Cię najważniejszych i najbardziej użytecznych praktyk instruktorskich, które przybliżą Cię do wymarzonego celu. Na szkoleniu poznasz kluczowe narzędzia instruktora fitness, które wprowadzą Cię w świat GRUPOWYCH ZAJĘĆ FITNESS i pomogą usystematyzować potrzebną wiedzę, aby stać się profesjonalistą w tym pięknym zawodzie. Pokażemy Ci dzisiejsze trendy w branży, obudzimy w tobie drzemiący potencjał i wskażemy drogę rozwoju. Zwrócimy uwagę na korzyści, zagrożenia, mocne i słabe punkty tego zawodu tak, aby po ukończeniu szkolenia nic Cię nie zaskoczyło. Po tym szkoleniu drzwi do kariery INSTRUKTORA FITNESS stoją otwarte. Podążając drogą którą Ci wskażemy, staniesz się bezkonkurencyjnym kandydatem do pracy w największych i najbardziej renomowanych fitness klubach w kraju i za granicą, a Twoje przygotowanie zawodowe, wiedza i umiejętności nie będą sobie miały równych spośród innych kandydatów.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Personal Training Academy

Personal Training Academy powstała dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i osobowości specjalistów w swoich dziedzinach. Profesjonaliści, którzy przez lata rozwijali swoją wiedzę i budowali pozycję oraz zyskiwali doświadczenie, występują teraz w roli wykładowców.Z dumą prezentujemy PTA, owoc prawdziwej, czystej pasji do sportu i unikalnej wiedzy. To dopracowana i budowana w wyjątkowym skupieniu reakcja na potrzeby rynku dotyczące szkoleń na najwyższym poziomie, reakcja na powszechną bylejakość i improwizację, którym się sprzeciwiamy. Misją PTA jest zaszczepienie w uczestnikach szkoleń potrzeby świadczeń usług na najwyższym poziomie, którzy później, będąc naszymi absolwentami, będą marką samą w sobie, rozpoznawalną i popularną wśród swoich podopiecznych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość