KURS BLACKROLL ® THERAPY

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 272
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 1920
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 272
Kurs z egzaminem Tak
Url https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia/therapy-viii
Wymagania wstępne Roczne szkolenie dedykowane, trenerom personalnym i medycznym, trenerom przygotowania motorycznego, instruktorom fitness i sportów, fizjoterapeutom.

Opis szkolenia

Pierwszy w Polsce kompleksowy kurs terapii ruchem. Ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat postępowania z pacjentem
zajęcia prowadzone przez 13 doświadczonych specjalistów którzy nauczą Cię postępowania z pacjentem w szczególnych przypadkach (osoby po operacjach, urazach, z chorobami układowymi, dolegliwościami bólowymi, kobiety w okresie okołoporodowym itp.)
nauczysz się programowania treningu terapeutycznego i diagnostyki różnicowej.
16 zjazdów. Całe szkolenie przygotowaliśmy dla Ciebie w usystematyzowanej formie, która zostanie przedstawiona każdemu uczestnikowi na samym początku pierwszych zajęć. Dzięki temu będziesz wiedzieć czego się spodziewać i jak najefektywniej pracować z materiałem przedstawianym w trakcie całego kursu. Praca z pacjentem zawsze zaczyna się od doskonałego zrozumienia anatomii i mechaniki ciała właśnie dlatego zaczniemy od przedstawienia najaktualniejszej wiedzy anatomicznej. Na początku utrwalisz sobie najważniejsze zagadnienia, które odegrają kluczową rolę w dalszej części szkolenia. Praktyczna nauka znajdywania części kostnych usprawni i sprofesjonalizuje przyszłą pracę z twoim klientem. Znajomość mechaniki ruchu stawów, prawidłowych zakresów ruchów oraz najczęstszych patologii układu ruchu pozwoli sprawniej i precyzyjniej diagnozować problemy i dostosowywać tym samym warsztat pracy do potrzeb klienta. Dzięki zagadnieniom dotyczącym powięzi oraz pracy mięśni zgłębimy prawidłową pracę taśm anatomicznych. W ramach szkolenia przygotowaliśmy dla Ciebie słowniczek pojęć trudnych, który z pewnością ugruntuje nabytą wiedzę, jak i przyśpieszy pracę w trakcie kolejnych zajęć.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
KURS BLACKROLL ® THERAPY 13.11.2021 10086 Warszawa REJESTRACJA

BLACKROLL Polska

BLACKROLL Education to projekt realizowany przez BLACKROLL POLSKA. Jest to autorski cykl certyfikowanych szkoleń, kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów. W ciągu ostatnich lat działalności przeszkoliliśmy ponad 500 certyfikowanych międzynarodowych trenerów BLACKROLL. Na naszą ofertę szkoleniową składa się aż 8 różnorodnych kursów o różnym poziomie zaawansowania. BLACKROLL® Education to szkolenia nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem - zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie nasi kursanci otrzymują najwyższej jakości wiedzę, która łączy się i uzupełnia w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość