Personal Trainer Complex

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 108
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 360
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 53
Kurs z egzaminem Tak
Url http://www.kuzniatrenerow.pl/personal-training/
Wymagania wstępne Ukończone 18 lat
Wykształcenie średnie

Opis szkolenia

Komplex Personal Trainer to bazowy moduł, a zarazem szkolenie Kuźni Trenerów skierowane do przyszłych trenerów personalnych oraz dla tych, którzy pracują w zawodzie, a pragną poszerzyć swój warsztat trenerski.

Składa się z 6 weekendowych zjazdów i obejmuje teorię i praktykę z następujących dziedzin: anatomia, fizjologia wysiłku fizycznego, funkcjonalny trening medyczny, trening z użyciem systemów podwieszanych oraz niestabilnego podłoża. Kulturystyka, stretching, programowanie treningowe, dwubój i trójbój siłowy, elementy gimnastyki sportowej, żywienie i suplementacja, motywacja, standard pracy, sprzedaż i marketing.

Stawiamy na doświadczenie i profesjonalizm, dlatego nasi szkoleniowcy to wszechstronni trenerzy personalni z wieloletnim stażem w zawodzie, którzy stawiają na ciągły rozwój.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Kuźnia Trenerów

   Nasza szkoła jako pierwsza w Polsce podjęła się kompleksowego szkolenia Trenerów Personalnych i do dziś wyszkoliła setki osób. Misją Kuźni Trenerów jest kształcenie na najwyższym poziomie trenerów od razu gotowych do podjęcia pracy w zawodzie.  Każdy Trener, w zależności od jego zainteresowań może wybrać własną Drogę Rozwoju. Nauczamy w sześciu filarach: Personal Training, Medical, Functional, Sport, Dietetics i Motivation.

   W Kuźni Trenerów szkolą najlepsi fachowcy w swych dziedzinach. Specjaliści od techniki ćwiczeń, medycyny, dietetyki, managerowie i właściciele klubów.  Jesteśmy fanami rozwoju osobistego i osiągania nowych celów.

   Jesteśmy właściecielami dwóch Klubów Fitness - HiFitness i HiGym, wprowadzaliśmy na rynek w naszym rejonie "produkt" jakim jest trening personalny i od lat mamy na tym polu duże sukcesy a nasi trenerzy satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę. Wiemy jak wygląda ta praca od kuchni i dzielimy się tym z Wami.

   Zaplanuj z nami swoją ścieżkę kariery!

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość