PFS GYM INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 46
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 39
Kurs z egzaminem Tak
Url http://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/instruktor-silowni
Wymagania wstępne Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Gym Instructor jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Opis szkolenia

Jest to jeden z najobszerniejszych, najbardziej zaawansowanych merytorycznie szkoleń dostępnych na rynku. Pozwoli Ci w ciągu kilku tygodni poznać zagadnienia niezbędne do pracy na stanowisku Instruktora Siłowni i da niezbędne podstawy do kontynuowania edukacji jako Trener Personalny. Program został przygotowany przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Posiadamy akredytację REPs Polska, co oznacza że prowadzone przez nas szkolenia spełniają najwyższe międzynarodowe standardy, a wydawane przez nas dyplomy honorowane są we wszystkich krajach członkowskich. Dajemy Ci pewność, że przekazywana przez nas wiedza jest rzetelna i zgodna z najwyższymi światowymi wymogami. REPs Polska po ukończonym kursie umożliwia rejestrację w ogólnopolskim systemie, co pozwoli Ci być rozpoznawalnym Trenerem, a także umożliwi zdobycie nowych klientów.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS GYM INSTRUCTOR 01.02.2020 1750 Gdańsk/Gdynia REJESTRACJA
PFS GYM INSTRUCTOR 01.02.2020 1750 Warszawa REJESTRACJA
PFS GYM INSTRUCTOR 01.02.2020 1750 Katowice REJESTRACJA
PFS GYM INSTRUCTOR 08.02.2020 1750 Kraków REJESTRACJA
PFS GYM INSTRUCTOR 08.02.2020 1750 Poznań REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: