PFS GYM INSTRUCTOR

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 46
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 39
Kurs z egzaminem Tak
Url http://www.profi-fitness.com.pl/trener-personalny/instruktor-silowni
Wymagania wstępne Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu PFS® Gym Instructor jest ukończenie min. 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Opis szkolenia

Jest to jeden z najobszerniejszych, najbardziej zaawansowanych merytorycznie szkoleń dostępnych na rynku. Pozwoli Ci w ciągu kilku tygodni poznać zagadnienia niezbędne do pracy na stanowisku Instruktora Siłowni i da niezbędne podstawy do kontynuowania edukacji jako Trener Personalny. Program został przygotowany przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Posiadamy akredytację REPs Polska, co oznacza że prowadzone przez nas szkolenia spełniają najwyższe międzynarodowe standardy, a wydawane przez nas dyplomy honorowane są we wszystkich krajach członkowskich. Dajemy Ci pewność, że przekazywana przez nas wiedza jest rzetelna i zgodna z najwyższymi światowymi wymogami. REPs Polska po ukończonym kursie umożliwia rejestrację w ogólnopolskim systemie, co pozwoli Ci być rozpoznawalnym Trenerem, a także umożliwi zdobycie nowych klientów.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: