TRENER PERSONALNY + INSTRUKTOR SIŁOWNI

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 120
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 30
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 90
Kurs z egzaminem Tak
Url https://wes.edu.pl/kursy/trener-personalny/
Wymagania wstępne Ukończony 18 rok życia.

Opis szkolenia

Kurs Trenera personalnego przygotuje Cię do zawodu, który nie tylko staje się coraz bardziej popularny, ale też pożądany. Wychodząc naprzeciw konkurencji, ale też najnowszym trendom oraz Twoim oczekiwaniom, zaprogramowaliśmy kurs Trenera personalnego, który prowadzony jest przez najlepszą i dobrze rozpoznawalną w świecie sportowym kadrę.

Kurs Trenera personalnego realizowany jest zgodnie ze specjalistycznymi modułami. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie i uporządkowanie swojej dotychczasowej wiedzy i praktykom sportowym, ale także jako początek własnej kariery jako Trener personalny, dzięki zdobyciu wymaganych kwalifikacji. Na kursie uzyskasz wiedzę z zagadnień psychologii, marketingu, fizjologii, anatomii, metodyki treningu i programowania treningowego, a także dietetyki i suplementacji.

Umiejętności

Najbliższe szkolenia

-

Wydział Edukacji Sportowej

Wydział Edukacji Sportowej jest placówką szkoleniową nadającą międzynarodowe uprawnienia trenerskie oraz instruktorskie. Naszym celem jest kształcenie kadr, wobec czego stawiamy na innowacyjne programy nauczania.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość