Advanced Shape

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 16
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 120
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 14
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.goodmoov.pl/advanced-shape-c-1_72.html
Wymagania wstępne Ukończone szkolenie Instruktor Fitness Basic.

Opis szkolenia

Nieustanne szlifowanie nabytych już umiejętności, poszerzanie wiedzy oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w celu profesjonalizacji swojej pracy to podstawa rozwoju każdego dobrego instruktora i trenera. Drugi stopień szkolenia Instruktor Fitness – Instruktor Fitness Advanced – to dla obecnych instruktorów fitness możliwość podniesienia swoich kwalifikacji o zaawansowaną wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia zajęć fitness i pracy z grupą ćwiczących.
Kurs składa się z czterech odrębnych szkoleń: Advanced Shape, Functional Step, Mobility & Stretch oraz szkolenia teoretycznego Kompetencje miękkie w pracy instruktora fitness, a ukończenie ich wszystkich otwiera drogę do podejścia do egzaminu i zdobycia tytułu Instruktor Fitness Advanced.
Szkolenie Advanced rozwija kompetencje zdobyte podczas szkolenia podstawowego oraz wprowadza instruktorów w nowe obszary pracy z ćwiczącymi, pozwalając na prowadzenie zaawansowanych form zajęć grupowych.
Program szkolenia:
Advanced Shape | 2 dni
Dla tych, dla których tak jak dla nas nieustanny rozwój i szlifowanie swoich umiejętności to priorytet, szkolenie Advanced Shape otworzy nowe możliwości w budowaniu i prowadzeniu wzmacniających oraz wytrzymałościowych zajęć grupowych. Stopniowanie ćwiczeń i ich precyzyjne dobieranie względem celu treningowego oraz tworzenie lekcji w różnych modelach treningowych – trening wzmacniający, HIIT, Tabata, trening obwodowy, Body & Mind oraz Core Stability – to umiejętności, które zdobędziesz na tym szkoleniu.

Umiejętności

TBC / Conditioning / FATBURNER

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość