Dietetyka Level 1

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 14
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 120
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 16
Kurs z egzaminem Nie
Url http://goodmoov.pl/dietetyka-c-1_21.html
Wymagania wstępne Ukończone 18 lat.

Opis szkolenia

Wyciąganie właściwych wniosków, czy formułowanie trafnych uogólnień na temat żywienia bez podstawowej wiedzy o makroskładnikach pokarmowych oraz bez znajomości fundamentalnych prawd fizjologii żywienia, jest niemożliwe. Doświadczenia własne – nawet wieloletnie – choć cenne, potrafi zmylić i wyprowadzić na manowce. Dopiero w duecie z wiedzą i wypracowanymi umiejętnościami stanowi gwarancję trafnej oceny sytuacji, właściwej diagnozy i możliwości rozwiązania problemów Twoich podopiecznych. Tą niezbędną wiedzę i umiejętności zdobędziesz na szkoleniu DIETETYKA LEVEL 1.Zakres tematyczny szkolenia:

- dietetyka sportowa a osiąganie założeń treningowych
- charakterystyka ogólna i typologia makroskładników pokarmowych – białek, węglowodanów, tłuszczy
- rola makroskładników w realizacji celów treningowych
- znaczenie proporcji makroskładników w komponowaniu prawidłowego jadłospisu
- teoria względności, czyli produkty spożywcze dobre i złe?
- informacja to podstawa – jak czytać etykiety produktowe?
- wysiłek fizyczny a płyny
- ilość czy jakość, czyli kalorie kaloriom nierówne
- pułapki produktowe – jak wyjść obronną ręką ze „spożywczaka”?
- podstawowe mikroelementy i ich rola w jadłospisie ćwiczącego

Umiejętności

Dietetyka

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość