KURS BLACKROLL ® BREATHING

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 7
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 60
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 5
Kurs z egzaminem Nie
Url https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia/breathing-oddech-wzorce-cwiczenia-oddechowe-problemy-techniki
Wymagania wstępne Brak

Opis szkolenia

Jednodniowy kurs skierowany do profesjonalistów pracujących z ludzkim ciałem, trenerów, fizjoterapeutów, instruktorów dyscyplin sportowych i zajęć fitness oraz osoby aktywnie uprawiające sport. Nauczysz się rozpoznawania złych wzorców oddechowych oraz przywracania prawidłowych nawyków związanych z oddechem. Dowiesz się jak za pomocą oddechu zwiększać wydolność organizmu i poprawić sprawność fizyczną. Pokażemy Ci również jak dzięki prawidłowemu oddychaniu lepiej radzić sobie ze stresem oraz poznasz sposoby na podniesienie poziomu koncentracji przy pomocy oddechu. Po tym kursie posiądziesz szczegółową wiedzą jak usprawnić mechanikę oddychania. W prezencie podczas kursu otrzymasz BLACKROLL LOOP BAND + jednorazowa, 20% zniżka na zakup sprzętu, do wykorzystania w dni zakończenia kursu.
Kurs prowadzony jest przez Sandrę Osipiuk-Sienkiewicz Magister fizjoterapii legitymująca się dyplomem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w odbudowie posturalnej i reedukacji oddechowej. Absolwentka kursów Postural Restoration Institute, Oxygen Advantage oraz certyfikowany Instruktor metody Butejko. Pracuje z dziećmi i dorosłymi, którzy zmagają się z problemami oddechowymi i wadami postawy.
Przez wiele lat związana była z Kliniką Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego WUM. Mówca TEDxWarsaw 2018. Redaktor merytoryczny „Fizjoterapii Funkcjonalnej”. Autorka prac naukowych z zakresu fizjoterapii. Publikowała artykuły m.in. w „Medycynie Sportowej”, „Terapii”, „Pediatrii po Dyplomie” i „Alergologii Polskiej”. Współautorka podręcznika medycznego „Pulmonologia Dziecięca”. Fizjoterapeuta w klinice Fizjo4Life i szkoleniowiec Blackroll® Therapy.

Umiejętności

Kursy Specjalistyczne

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
KURS BLACKROLL ® BREATHING 23.10.2021 399 Warszawa REJESTRACJA
KURS BLACKROLL ® BREATHING 21.05.2022 399 Warszawa REJESTRACJA
KURS BLACKROLL ® BREATHING 25.06.2022 399 Warszawa REJESTRACJA

BLACKROLL Polska

BLACKROLL Education to projekt realizowany przez BLACKROLL POLSKA. Jest to autorski cykl certyfikowanych szkoleń, kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów. W ciągu ostatnich lat działalności przeszkoliliśmy ponad 500 certyfikowanych międzynarodowych trenerów BLACKROLL. Na naszą ofertę szkoleniową składa się aż 8 różnorodnych kursów o różnym poziomie zaawansowania. BLACKROLL® Education to szkolenia nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem - zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie nasi kursanci otrzymują najwyższej jakości wiedzę, która łączy się i uzupełnia w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość