KURS BLACKROLL ® CORRECTIVES

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 16
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 120
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 12
Kurs z egzaminem Nie
Url https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia/correctives
Wymagania wstępne Brak

Opis szkolenia

Dwudniowy kurs dedykowany trenerom personalnym, trenerom przegotowania motorycznego, fizjoterapeutom, instruktorom prowadzącym różnego rodzaju zajęcia ruchowe/sportowe indywidualne bądź grupowe. Na kursie nauczysz się podstaw diagnostyki dysfunkcji ruchowych segmentów ciała, jak optymalizować pracę ciała znosząc dotychczasowe kompensacje, tym samym torując nowy ruch w korze ruchowej. Szkolenie daje wiedzę, która przyda się w analizie zarówno osób trenujących aktywnie jak i rekreacyjnie. W programie kursu zawarte są tematy
- analiza dysfunkcji ruchowych:
- stawu biodrowego oraz kolana
- kręgosłupa Th oraz L
- stawu ramienno-łopatkowego
- reedukacja wzorców ruchowych w celu optymalizacji pracy ciała
- metodologia aktywnej kinezyterapii
- progresja pracy w oparciu o trening oporowy
W prezencie podczas szkolenia otrzymasz BLACKROLL Loop Band + Jednorazowa zniżka na zakup sprzętu 20% do wykorzystania w dniu zakończenia kursu.
Kurs prowadzi Albert Filip Żołądek, Absolwent wydziału rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Fizjoterapeuta, trener oraz instruktor fitness. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym wg koncepcji BODYWORK oraz Kinetic Control. W pracy wykorzystuje terapie tkanek miękkich w oparciu o metody FDM i Fascial Manipulation wg Stecco. Trener oraz szkoleniowiec BLACKROLL. Od najmłodszych lat związany ze sportem w prowadzonych treningach stara się łączyć najnowsze metody z doświadczeniem jakie zdobył w różnych dyscyplinach (lekkoatletyka, sporty walki, taniec).

Umiejętności

Korekcja wad postawy

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
KURS BLACKROLL ® CORRECTIVES 04.12.2021 399 Warszawa REJESTRACJA

BLACKROLL Polska

BLACKROLL Education to projekt realizowany przez BLACKROLL POLSKA. Jest to autorski cykl certyfikowanych szkoleń, kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów. W ciągu ostatnich lat działalności przeszkoliliśmy ponad 500 certyfikowanych międzynarodowych trenerów BLACKROLL. Na naszą ofertę szkoleniową składa się aż 8 różnorodnych kursów o różnym poziomie zaawansowania. BLACKROLL® Education to szkolenia nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem - zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie nasi kursanci otrzymują najwyższej jakości wiedzę, która łączy się i uzupełnia w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość