KURS BLACKROLL ® FUNCTIONAL

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 16
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 120
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 10
Kurs z egzaminem Nie
Url https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia/functional
Wymagania wstępne BRAK

Opis szkolenia

Dwu dniowy kurs dedykowany trenerom personalnym, instruktorom sportów, fitness, rehabilitantom, osobom aktywnie związanym z aktywnością fizyczną, chcącym poznać zasady treningu funkcjonalnego do wykorzystania dla własnych potrzeb oraz w pracy ze swoimi podopiecznymi. Na tym kursie nauczysz się podstaw treningu funkcjonalnego w sporcie i treningu rekreacyjnym. Dowiesz się jak przeprowadzać ocenę wstępną ćwiczących ale też czym jest i jak stosować reaktywny trening nerwowo-mięśniowy Poznasz zasady planowania treningu korekcyjnego i wzmacniającego.
W prezencie otrzymasz od nas BLACKROLL Loop Band + Jednorazową zniżkę na zakup sprzętu 20% do wykorzystania w dniu zakończenia kursu.
Kurs prowadzony jest przez Mariusza Dzięcioła Absolwenta Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Krakowskiej AWF na kierunku Fizjoterapia ze specjalizacją w zakresie odnowy biologicznej w sporcie. Trener przygotowania motorycznego , fizjoterapeuta, masażysta, oraz instruktor samoobrony.

Umiejętności

Functional Training Kursy Specjalistyczne Medycyna Funkcjonalna

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
KURS BLACKROLL ® FUNCTIONAL 13.11.2021 799 Warszawa REJESTRACJA

BLACKROLL Polska

BLACKROLL Education to projekt realizowany przez BLACKROLL POLSKA. Jest to autorski cykl certyfikowanych szkoleń, kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów. W ciągu ostatnich lat działalności przeszkoliliśmy ponad 500 certyfikowanych międzynarodowych trenerów BLACKROLL. Na naszą ofertę szkoleniową składa się aż 8 różnorodnych kursów o różnym poziomie zaawansowania. BLACKROLL® Education to szkolenia nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem - zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie nasi kursanci otrzymują najwyższej jakości wiedzę, która łączy się i uzupełnia w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość