KURS BLACKROLL ® TRAINER

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 16
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 120
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 10
Kurs z egzaminem Nie
Url https://blackroll.com.pl/sklep/kursy-rolowania-i-inne-szkolenia/trainer
Wymagania wstępne BRAK

Opis szkolenia

To dwudniowy kurs na trenera BLACKROLL® dedykowany osobom, które chcą pogłębić swoja wiedzę dotyczącą rolowania. Szkolenie oferuje wiedzę w aspekcie fizjoterapii, treningu i regeneracji. Kurs nauczający wykorzystania pełnego portfolio produktów BLACKROLL w pracy z podopiecznymi, zarówno w sporcie amatorskim, zawodowym jak i w fizjoterapii. Zdobędziesz wiedzę o pracy z powięzią, a także o technikach rolowania.
Po ukończonym kursie otrzymujesz międzynarodowy certyfikat Blackroll.

W PREZENCIE OTRZYMUJESZ:
Rolkę BLACKROLL® Standard Special Edition,
Koszulkę BLACKROLL® Trainer
Stałą 20% zniżkę trenerską na produkty BLACKROLL®
Stałą 10% zniżkę na szkolenia BLACKROLL®

Szkolenie prowadzone przez Karolinę Dachowską Międzynarodowy Master Trener BLACKROLL, wykładowca BLACKROLL Education i pierwszy w Polsce Advanced Fascial Fitness Trainer.
Michała Dachowskiego absolwent wydziału rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Międzynarodowy Master Trener BLACKROLL.

Umiejętności

Kursy Specjalistyczne

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
KURS BLACKROLL ® TRAINER 30.10.2021 899 Warszawa REJESTRACJA

BLACKROLL Polska

BLACKROLL Education to projekt realizowany przez BLACKROLL POLSKA. Jest to autorski cykl certyfikowanych szkoleń, kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy naszych kursantów. W ciągu ostatnich lat działalności przeszkoliliśmy ponad 500 certyfikowanych międzynarodowych trenerów BLACKROLL. Na naszą ofertę szkoleniową składa się aż 8 różnorodnych kursów o różnym poziomie zaawansowania. BLACKROLL® Education to szkolenia nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem - zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie nasi kursanci otrzymują najwyższej jakości wiedzę, która łączy się i uzupełnia w holistycznym podejściu do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość