Mama Active

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 8
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 60
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 7
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.goodmoov.pl/mama-active-c-1_90_92.html
Wymagania wstępne Ukończone szkolenie Instruktor Fitness Basic lub Trener Personalny

Opis szkolenia

To szkolenie to odpowiedź na pytania: w jaki sposób i w którym momencie wrócić na salę treningową po porodzie?

W trakcie szkolenia przejdziemy przez proces programowania treningu dla kobiety po porodzie w konwencji wzorców ruchowych, skupimy się na nauce napięcia mięśni głębokich i rekrutacji do pracy mięśnia poprzecznego brzucha naszych podopiecznych, jak również na skutecznym wzmocnieniu mięśni posturalnych osłabionych po ciąży.
Rolą tego szkolenia jest także nauka skutecznego rozprawiania się za pomocą treningu z problemami, z jakimi często spotykają się kobiety po porodzie - problemem nietrzymania moczu oraz rozejścia się mięśnia prostego brzucha.
Na naszym szkoleniu Active Mama poznasz także techniki relaksacji i stretchingu oraz psychologiczny aspekt wpływu hormonów na motywację i ogólne samopoczucie kobiety po porodzie.

Umiejętności

Prenatal & Postnatal

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość