Mini Band

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 7
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 60
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 8
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.goodmoov.pl/19102019-mini-band-agnieszka-mroczek-krakow-p-134.html
Wymagania wstępne Ukończone 18 lat.

Opis szkolenia

To szkolenie, które zmieni Twoje podejście treningowe na zawsze! Modny, innowacyjny sprzęt który króluje na salach fitness, oraz open space-ach siłowni. Tylko jak z niego korzystać by wykorzystać maksimum potencjału tego niepozornego sprzętu, jednocześnie przeprowadzając przemyślany, bezpieczny, a zarazem ciekawy i satysfakcjonujący trening?

Tiguar Mini Bands dzięki swojej poręczności mogę być użyte wszędzie – w domu, w terenie, w klubie fitness i w podróży, to praktyczne gumy treningowe o 4 oparach- co daje możliwość skalowania umożliwiające zwiększenie efektywności. Program szkolenia dopasowany jest do zastosowania mini bands zarówno w treningu personalnym i zajęciach grupowych, jak i podczas rehabilitacji.

Szkolenie Tiguar Mini Bands Workout to istna esencja wiedzy teoretycznej i maksymalna koncentracja na wymiarze praktycznym oraz poprawnej technice.

W trakcie szkolenia zapoznasz się z obszerna biblioteką ćwiczeń, metodami treningowymi w oparciu o wzorce ruchowe.
Dowiesz się jak bezbłędnie wykorzystywać mini bands, by osiągnąć maksymalne rezultaty.
Jeśli jesteś instruktorem fitness nauczysz się jak przeprowadzić ciekawą lekcję nie wypuszczając mini bands „z ręki”.

Umiejętności

Band and Rubber Gum

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość