MYOVER40® SZKOLENIOWIEC

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 24
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 45
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 36
Kurs z egzaminem Tak
Url https://www.mobilityflexibility.com/myover40/myover40-szkoleniowiec
Wymagania wstępne Warunkiem przystąpienia do szkolenia na MASTER TRENERA jest ukończenie kwalifikacji instruktorskich myover40, znajomość 12 treningów zawartych w programie podstawowym, zainteresowanie i pasja do szkoleń.

Opis szkolenia

Kurs MASTER TRAINER myover40 zadedykowany jest dla wszystkich, którzy ukończyli Kurs myover40 Instruktor i czuja ze ich pasja jest szkolenie instruktorów w naszym programie.
Solidna i długotrwała praktyka własna to podstawa do tego, aby zacząć myśleć o kursie Master Trenera myover40. Jeżeli masz długoletni staż instruktorski i masz może dodatkowe kwalifikacje w któreś z wymienionych dziedzin: Pilates, Yoga, Fitness Instruktor bądź Personal Trener; miałeś styczność z treningiem powięziowym, odbyłeś kursy zdrowy kręgosłup, foamrolling, trening z gumami oporowymi; a może ukończone kursy masażu, akupresury, akupunktury. Studia wyższe na kierunku fizjoterapia, osteopatia.

To serdecznie zapraszamy do kontynuacji z nami i rozwijanie programu myover40 na rynki lokalne i zagraniczne.

Kim jest Master Trener myover40?

Jest to osobą, która szkoli instruktorów z programu myover40 według wytycznych misji i wizji firmy. Uprawnienia Master Trenera można, zdobyć jedynie kończąc kurs przygotowujący do prowadzenia szkoleń.

Czego się nauczysz?

Prowadzić wysokiej jakości sesje szkoleniowe
zauważysz postęp w swojej karierze szkoleniowej i instruktorskiej
Budować swoją reputację jako szkoleniowiec
Zbudujesz wiedzę merytoryczną i praktyczna na temat przekazywania wiedzy
Tworzenia planu szkolenia, płynności pomiędzy teorią a praktyka.
Przygotowywania prezentacji, prelekcji, języka ciała
Prowadzenie praktyki ze studentami
Minimum co musisz wiedzieć o promocji w social mediach / budowaniu wizerunku / budowaniu swojej marki Poznasz metodykę nauczania i sprawdzania kompetencji innych Instruktorów myover40

Umiejętności

Kursy Specjalistyczne

Najbliższe szkolenia

-

myover40 & tpmobility

Myover40 to program przygotowany dla osób, które zdecydowały się na sprawne i pełne wdzięku ciało. Bez bólu i bez ograniczoneń ruchowych, gotowe sprostać wyzwaniom codziennej pracy, pasji oraz wspólnie spędzonych chwil z bliskimi osobami podczas swobodnej zabawy – aż do późnej strośći. Dedykowany jest zarówno tym, którzy po 40 roku życia pragną zatroszczyć się o swoje zdrowie i komfort poruszania się jak i osobom chcącym prowadzić pełne radośći i wolne od bólu życie bez względu na wiek, płeć, specyfikę wykonywanej pracy, wzrost czy wagę.

Myover40 to certyfikowany zestaw kompleksowych, efektywnych i nieskomplikowanych ćwiczeń, opracowanych przy współpracy i wymianie wiedzy fizjoterapeutów, masażystów, trenerów osobistych oraz instruktorów Jogi i Pilates. Ćwiczenia te wykorzystują naturalne mechanizmy ciała w kształtowaniu prawidłowej postawy, poprawy ruchomości stawów, niwelowania bólów narządu ruchu. Dodatkowo zapewniają uczucie relaksu, odprężenia i gotowości do działania od rana do późnego wieczora. Pomagają w odzyskaniu wiary w siebie i obcowanie z ludźmi o wspólnych celach i potrzebach..

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość