OMT1 - Movement - Moc Powięzi

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 8
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 30
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 8
Kurs z egzaminem Nie
Url https://onemoretime.pl/movement---moc-powiezi
Wymagania wstępne brak

Opis szkolenia

Movement - Moc Powięzi

(szkolenie zawiera część teoretyczną oraz praktyczną)Moc Powięzi - koncepcja treningu powięziowego i globalnego spojrzenia na ciało w ruchu. Jest to szkolenie dla trenerów, którzy chcą wyróżnić się na rynku ponadprzeciętną wiedzą. Wiedza ta pozwoli wprowadzać w trening niekonwencjonalne ruchy, które oprócz ogromnej satystakcji dadzą sprawność i zdrowie Twojemu podopiecznemu. Szkolenie propaguje i zachęca do szerszego patrzenia na ciało w ruchu, oraz daje narzędzia, które po szkoleniu możesz wprowadzić w pracę już od pierwszego dnia.

Koncepcja Taśm Anatomicznych może być stosowana w treningu ludzi rekreacyjnych jak i sportowców, dlatego jest wartościową wiedzą dla każdego Trenera Personalnego. Znajomość jej pozwala podejmować trenerowi rozważne, aczkolwiek globalne decyzje dotyczące strategii postępowania treningowego. Nauczysz się określać gdzie w ciele jest ruch, a gdzie go nie ma, a także poznawać przyczyny wzorców które mają Twoi klienci.


Przedstawiamy minimum teorii i maksimum praktyki.Część pierwsza: Wprowadzenie. Powięź, co kryje się pod tą nazwą?Część druga - Teoria i praktyka. Mapa ciała.Część trzecia - Praktyka. Ocena ruchu i postawy.Część czwarta - Praktyka. Trening Powięziowy.Czego dowiesz się podczas szkolenia?

- nauczysz się określać gdzie jest ruch, a gdzie go nie ma

- dowiesz się jak planować postępowanie treningowe w danych przypadkach

- poznasz globalne ćwiczenia angażujące konkretne taśmy

- dowiesz się gdzie przebiegają główne meridiany mięśniowo-powięziowe

- nauczysz się używać koncepcji taśm w rozgrzewkach z każdym klientemKażdy kursant otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenie prowadzi:

Błażej Wesołowski

Umiejętności

Kursy Specjalistyczne

Najbliższe szkolenia

-

Akademia Szkoleniowa One More Time

Mamy świadomość jak odpowiedzialna jest praca z ciałem drugiego człowieka i wiemy jak niesamowitym ale też mającym wciąż mnóstwo tajemnic jest ludzki organizm. Doszliśmy do wniosku, że z każdą kolejną zdobytą wiedzą nie robimy się mądrzejsi, a stajemy się bardziej świadomi ilu jeszcze rzeczy nie wiemy. W odpowiedzi na te czynniki powstała Akademia Szkoleniowa One More Time. Jesteśmy miejscem gdzie eksperci szkolą ekspertów lub przyszłych ekspertów. Odpowiedzialny i skuteczny Trener Personalny to taki, który nie przestaje się rozwijać. Pragniemy pomóc w tym rozwoju, bo ludzkie ciało jest niesamowite, a skoro mamy przywilej pracowania nad nim dzięki naszym podopiecznym to jesteśmy im winni usługę najwyższej jakości.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: