Ovoball

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 7
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 60
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 8
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.goodmoov.pl/29092019-ovoball-marta-goraca-lodz-p-133.html
Wymagania wstępne Ukończone 18 lat.

Opis szkolenia

Szkolenie Ovoball skierowane jest do instruktorów fitness, trenerów personalnych oraz dla tych, którzy pragną poznać zasady pracy z piłką eliptyczną.

Co zawiera szkolenie?
- 8 godzin intensywnej pracy praktycznej
- materiały szkoleniowe z obszerną biblioteką ćwiczeń
- omówienie i przerobienie każdego ćwiczenia z jego modyfikacjami
- progresja ćwiczeń
- budowa lekcji z ovoball
- 2 masterclass: lekcja wzmacniająca oraz lekcja ovo mental body
- stretching z wykorzystaniem piłki

Jakie korzyści płyną z tego szkolenia?
- nauczysz się wykorzystywać piłkę w swoich lekcjach wzmacniających
- nauczysz się budować lekcję mental body i poznasz jej założenia
- nauczysz się dobierać odpowiednie ćwiczenia do odpowiedniej grupy docelowej
- poznasz ćwiczenia rozciągające z piłką ovoball

Dlaczego warto?
Życie codzienne niestety sprzyja ograniczeniom ruchowym naszego ciała. Mamy problem z koordynacją, wytrzymałością, siłą. Większość czasu spędzamy w pozycji siedzącej, większość naszych klientów cierpi na brak ruchu. Eliptyczny kształt piłki umożliwia różnorodność jej wykorzystania oraz efektywność pracy. Dzięki niej pracujesz nad koordynacją, wytrzymałością, siłą oraz gibkością.

Umiejętności

Fit Ball and Oval Ball

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość