PFS® Trening Kolarski

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 5
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 10
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 4
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/pfs-trening-kolarski
Wymagania wstępne Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Każdy uczestnik powinien mieć własny monitor pracy serca.

Opis szkolenia

PFS® Trening Kolarski to idealna alternatywa dla treningu kolarskiego w warunkach klubowych na sali fitness, w okresie w którym często nie ma możliwości aby trenować i ćwiczyć na zewnątrz. Okres przygotowawczy, zimowy to nie tylko zgrupowania w ciepłym klimacie za granicą. Możesz to zrobić w Polsce, a my pokażemy Ci w jaki sposób. Nie musisz być instruktorem Cycling, wystarczy, że pasjonujesz się kolarstwem. Praca u podstaw i praca własna to klucz do sukcesu w sezonie startowym. Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem pokazując podobieństwa i różnice między treningiem typowo kolarskim, a zajęciami Cycling. Pokażemy Ci tradycyjny trening na rowerze stacjonarnym, a także rozwiniemy trening kolarski.

Spora część klientów, którzy uczestniczą w zajęciach klubowych Cycling, to amatorzy kolarstwa górskiego, szosowego, czy triathlonu. Podczas tego spotkania postaramy się przybliżyć zarówno teoretycznie, jak i praktycznie tajniki treningu kolarskiego.

Podczas warsztatu skupimy naszą uwagę na mocno rozwiniętej części praktycznej. Zaplanowana jest duża ilość jazdy na rowerze, praca z monitorem pomiaru tętna, budowanie profili zajęć, jak również doskonalenie techniki jazdy. Bardzo ważną kwestią będzie sfera mentalna, siła wewnętrzna, która napędza nas do działania i sprawia, iż cały czas się rozwijamy i chcemy więcej.Warsztat skierowany jest do wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę w zakresie cyclingu i treningu kolarskiego na rowerach stacjonarnych.

Uczestnicy zyskają warsztat do pracy z grupą kolarską, ale również do pracy nad rozwojem własnych umiejętności i budową podstawowych cech motorycznych, niezbędnych w okresie przygotowawczym każdego kolarza, zarówno amatora jak i zawodnika.

Umiejętności

Cycling

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS® Trening Kolarski 26.09.2020 380 Trójmiasto REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: