PFS Step & Shape

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 5
Koordynator Heresztyn Sylwia
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/step-shape
Wymagania wstępne Warsztat przeznaczone jest dla osób,które ukończyły szkolenie na Instruktora Fitness lub ukończyły szkolenie o podobnym zakresie tematycznym w innej placówce szkoleniowej lub są absolwentami uczelni wyższych np. kierunek: Instruktor rekreacji ruchowej,

Opis szkolenia

Jeśli chcesz żeby każda Twoja lekcja wzmacniająca była inna, ciekawa i była wyzwaniem dla Ciebie i Twoich klientów – ten warsztat jest dla Ciebie. Być może chcesz zaproponować swoim klientom coś innego, nowego, albo szukasz inspiracji do swojej pracy. Step & Shape Workhop poświęcony jest prowadzeniu lekcji wzmacniających z wykorzystaniem jednego z najpopularniejszych przyrządów w fitness klubie jakim jest step. Podczas 3 lekcji masterclass przekonasz się jak w wieloraki sposób można używać stepu w lekcjach wzmacniających. Jeśli nie do końca masz pewność jak stopniować trudność ćwiczeń w zależności od stopnia zaawansowania uczestników zajęć, tutaj dowiesz się jak to zrobić przejrzyście, metodycznie i dostępnie dla wszystkich.

Warsztat przeznaczony jest dla instruktorów fitness aerobiku, którzy szukają innowacji i inspiracji w swoich lekcjach. Warsztat otwarty dla pasjonatów ćwiczeń wzmacniających., którzy kreują i urozmaicają swoje zajęcia. Zapraszamy osoby, które chcą wejść na wyższy poziom prowadzenia ćwiczeń wzmacniających z wykorzystaniem stepu.

1. w trakcie warsztatów weźmiesz udział w 3 lekcjach wzmacniających z wykorzystaniem stepu
2. każda z lekcji zostanie przeanalizowana i omówiona
3. dowiesz się jak wykorzystywać step w lekcjach wzmacniających
4. udoskonalisz swoje umiejętności w metodycznym i technicznym prowadzeniu lekcji wzmacniających z wykorzystaniem stepu
5. przeanalizujemy różne rodzaje treningów i różnorodne wykorzystanie stepu w treningach fitness
6. dowiesz się jak metodycznie nauczać sekwencji ćwiczeń
7. dowiesz się jak stopniować trudność ćwiczeń w zależności od stopnia zaawansowania uczestników zajęć
8. jak budować energię na zajęciach

Umiejętności

Step

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość