PFS Step Instructor Level II

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 7
Koordynator Heresztyn Sylwia
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/step-instructor-level-2
Wymagania wstępne Warunkiem udziału w szkoleniu jest ukończenie szkolenia PFS Step Instructor® LEVEL I lub podobnego w innej szkole o podobnym profilu nauczania oraz co najmniej półroczna praktyka w prowadzeniu lekcji step.

Opis szkolenia

PFS Step Instructor LEVEL II to dopracowanie i rozwinięcie posiadanych już umiejętności prowadzenia zajęć na stepie, a jednocześnie to kolejne kroki przed przygotowaniem się do wyższego poziomu szkoleń takich jak m.in. Międzynarodowa Licencja z Kadrą zagraniczną PFS Advance License Step & Floor Choreography prowadzoną przez światowych Mentorów Yamine Saoudi i Sylwię Heresztyn.

PFS Step Instructor LEVEL II to intensywny dzień, w trakcie którego weźmiesz udział w 3 lekcjach choreografii step na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Poznasz dokładnie metody i sposoby konturowania rozwiązań, dzięki którym zbliżysz się w nauczaniu do poziomu Master.

Dla kogo przeznaczony jest szkolenie PFS PFS Step Instructor LEVEL II
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posiadają już podstawowe umiejętności prowadzenia lekcji na stepie, dla których wiedza z zakresu podstawowego jest już niewystarczająca. Kurs nauczania choreografii Step na kolejnych poziomach przeznaczony jest dla Instruktorów chcących wznosić się na wyższy poziom. Dla Instruktorów szukających nowych pomysłów, inspiracji i pragną poznać więcej możliwości, jakie daje choreografia step.

Tematyka szkolenia
1. Średniozaawansowane i zaawansowane sekwencje kroków
2. Symetria i asymetria
3. Wyprowadzanie kroków step by step
4. Średniozaawansowane i zaawansowane metody nauczania choreografii
5. Łączenie bloków choreografii
6. Komunikacja z grupą
7. Budowanie energii na zajęciach

Po szkoleniu będziesz potrafił/a:
1. Wiesz jak modyfikować proste kroki w trudniejsze
2. Poznajesz i udoskonalasz średniozaawansowane i zaawansowane metody tworzenia choreografii
3. Poznajesz sposoby łączenia bloków choreografii
4. Wiesz jak stopniować trudność kroków i układów
5. Potrafisz nauczać średniozaawansowane i zaawansowane choreografie w sposób czytelny i łatwy przez co zyskujesz większą liczę klientów
6. Udoskonalisz swoją technikę i umiejętności

Umiejętności

Step

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

Międzynarodowa Akademia Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness. Przekraczaj oczekiwania swoich Klientów!

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. Ubiegła dekada zaowocowała w Polsce w ponad 9600 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Do września 2020 roku liczy 21 zorganizowanych edycji Międzynarodowych Konwencji Fitness. ProFi jest liderem na rynku sportowej edukacji. Szkolenia z jakich możesz skorzystać to długie, obszerne i najbardziej nowoczesne systemy kształcenia przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych, jakie są dostępne na naszym rynku. Jesteśmy tego pewni, ponieważ uczymy najdłużej w Polsce. Od 2003 do 2020 roku do naszej Akademii uczęszczało ponad 35 000 studentów. Zaufało nam tysiące, Ty również zaufaj naszemu doświadczeniu. Sprawdź opinie na nasz temat - wyrób swoją. Ucz się na najwyższym poziomie!

ProFi® to marka znana już nie tylko w Polsce, pracując całym Teamem zapewnia, że doprowadzi Cię wprost do zdobycia potrzebnych umiejętności, aby odnieść sukces. Dbając o najwyższy poziom szkoleń szkoleniowcy, trenerzy i instruktorzy fitness to grono wybitnych, certyfikowanych wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów z krajowym jak i międzynarodowym doświadczeniem.  Przygotowują do pracy na każdym poziomie, bardzo dobrze znając i filtrując na bieżąco potrzeby rynku fitness. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem:
2.32/00171/2019

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość