PFS Step Instructor Level II

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 7
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 15
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 6
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/step-instructor-level-2
Wymagania wstępne Warunkiem udziału w szkoleniu jest ukończenie szkolenia PFS Step Instructor® LEVEL I lub podobnego w innej szkole o podobnym profilu nauczania oraz co najmniej półroczna praktyka w prowadzeniu lekcji step.

Opis szkolenia

PFS Step Instructor LEVEL II to dopracowanie i rozwinięcie posiadanych już umiejętności prowadzenia zajęć na stepie, a jednocześnie to kolejne kroki przed przygotowaniem się do wyższego poziomu szkoleń takich jak m.in. Międzynarodowa Licencja z Kadrą zagraniczną PFS Advance License Step & Floor Choreography prowadzoną przez światowych Mentorów Yamine Saoudi i Sylwię Heresztyn.

PFS Step Instructor LEVEL II to intensywny dzień, w trakcie którego weźmiesz udział w 3 lekcjach choreografii step na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. Poznasz dokładnie metody i sposoby konturowania rozwiązań, dzięki którym zbliżysz się w nauczaniu do poziomu Master.

Dla kogo przeznaczony jest szkolenie PFS PFS Step Instructor LEVEL II
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posiadają już podstawowe umiejętności prowadzenia lekcji na stepie, dla których wiedza z zakresu podstawowego jest już niewystarczająca. Kurs nauczania choreografii Step na kolejnych poziomach przeznaczony jest dla Instruktorów chcących wznosić się na wyższy poziom. Dla Instruktorów szukających nowych pomysłów, inspiracji i pragną poznać więcej możliwości, jakie daje choreografia step.

Tematyka szkolenia
1. Średniozaawansowane i zaawansowane sekwencje kroków
2. Symetria i asymetria
3. Wyprowadzanie kroków step by step
4. Średniozaawansowane i zaawansowane metody nauczania choreografii
5. Łączenie bloków choreografii
6. Komunikacja z grupą
7. Budowanie energii na zajęciach

Po szkoleniu będziesz potrafił/a:
1. Wiesz jak modyfikować proste kroki w trudniejsze
2. Poznajesz i udoskonalasz średniozaawansowane i zaawansowane metody tworzenia choreografii
3. Poznajesz sposoby łączenia bloków choreografii
4. Wiesz jak stopniować trudność kroków i układów
5. Potrafisz nauczać średniozaawansowane i zaawansowane choreografie w sposób czytelny i łatwy przez co zyskujesz większą liczę klientów
6. Udoskonalisz swoją technikę i umiejętności

Umiejętności

Step

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
PFS Step Instructor Level II 26.09.2020 300 Kraków REJESTRACJA
PFS Step Instructor Level II 21.11.2020 300 Warszawa REJESTRACJA

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: