PFS Yoga Flows

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 12
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 20
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 10
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.profi-fitness.com.pl/instruktor-fitness-aerobik/yoga-flows
Wymagania wstępne W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które spełniają jeden z poniższych wymogów:

- ukończyły szkolenia PFS Yoga Basic I oraz PFS Yoga Basic II

- ukończyły szkolenia o podobnej tematyce w innej placówce szkoleniowej.

Opis szkolenia

Szkolenie PFS Yoga Flows jest kontynuacją szkoleń PFS Yoga Basic I oraz PFS Yoga Basic II. Celem szkolenia jest nauka wykorzystania poznanych wcześniej pozycji do zbudowania płynnych sekwencji oraz nauka prawidłowej pracy z oddechem. Duży nacisk położymy na intensywną praktykę własną, naukę korekcji podczas dynamicznej praktyki oraz wymianę doświadczeń z praktyki własnej oraz pracy z klientem.


Czego nauczysz się na szkoleniu?

- Nauczysz się łączyć poznane pozycje w dynamiczne sekwencje, które pomogą uatrakcyjnić rozgrzewkę przed treningiem.
- Opanujesz złożone sekwencje ruchów dynamicznych, które wykorzystasz w praktyce jako element ćwiczeń funkcjonalnych, zarówno na zajęciach grupowych, jak i indywidualnych.
- Poznasz różnicę pomiędzy jogą statyczną, a dynamiczną i nauczysz się dobierać rodzaj pracy odpowiednio do poziomu zaawansowania, jak i potrzeb treningowych.
- Zrozumiesz jak ważny w jodze jest prawidłowy oddech, który jest nieodłącznym elementem poszerzania zakresów ruchu i zwiększania mobilności.
- Poczujesz, jak oddech wpływa na ruch.
- Poznasz bardziej zaawansowane pozycje jogi, które przeniosą trening na kolejny poziom zaawansowania.


Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie yogi. Zapraszamy instruktorów/trenerów, którzy ukończyli szkolenia PFS Yoga Basic I oraz PFS Yoga Basic II lub ukończyli szkolenia o podobnej tematyce w innej placówce szkoleniowej.

Umiejętności

Yoga

Najbliższe szkolenia

-

ProFi Fitness School

ProFi Fitness School to Międzynarodowa Akademia Trenerów i Instruktorów Fitness. ProFi ® od ponad 15 lat z powodzeniem kształci tych, którzy pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness, treningu personalnego jak i tych, którzy start w zawodzie mają już za sobą. Ubiegła dekada do września 2017 roku zaowocowała w ponad 9700 przeprowadzonych szkoleń i warsztatów oraz 18 międzynarodowych konwencji fitness. Na bogatą ofertę szkoleniową składa się kilkadziesiąt różnorodnych szkoleń: podstawowych, zaawansowanych oraz specjalistycznych. Dbając o najwyższy poziom szkoleń, gwarantuje starannie wyselekcjonowaną kadrę wybitnych certyfikowanych wykładowców, jak również dysponuje międzynarodową akredytacją, która daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: