PTA - PODSTAWY KETTLEBELL - WARSZTAT SPECJALISTYCZNY

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 18
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 45
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 18
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.facebook.com/events/906424973100407
Wymagania wstępne Szkolenie kierowane jest do miłośników podnoszenia ciężarów, trenerów personalnych i przygotowania motorycznego, trenerów wykorzystujących w swojej pracy odważniki kulowe. Szkolenie kierowane jest do osób z różnym stopniem zaawansowania.

Opis szkolenia

Chcielibyśmy zaoferować Wam kolejny specjalistyczny warsztat z naszego portfolio. Tym razem pod okiem niezawodnego M & W Kawka - Trening Jest Celem. Kto go zna potwierdzi,że Wiktor to kopalnia wiedzy! ??

Prowadzący: Wiktor Kawka

Obszar specjalizacji: trójbój siłowy, odważniki kettlebell, barbell, bodyweight, ultramaratończyk

Doświadczenie zawodowe: Jeden z sześciu w Polsce instruktorów StrongFirst posiadający certyfikaty KETTLEBELL SFG2, BARBELL SFL oraz BODYWEIGHT SFB, a co za tym idzie posiadacz certyfikatu STRONGFIRST ELITE. Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Certyfikowany instruktor Ground Force Method Level I i Level II. Certyfikowany instruktor Flexible Steel Level I i Level II. Wielokrotny uczestnik ultramaratonów górskich w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Szkolenie kierowane jest do wszystkich miłośników podnoszenia ciężarów, trenerów personalnych, trenerów przygotowania motorycznego, trenerów wykorzystujących w swojej pracy odważniki kulowe. Szkolenie kierowane jest do osób z różnym stopniem zaawansowania,ale ukierunkowanych na profesjonalny trening siłowy.

Uczestnicy poznają istotę świadomego treningu z wykorzystaniem odważników kulowych – kettlebell w oparciu o prestiżową metodę treningową wykorzystywaną przez certyfikowanych instruktorów STRONGFIRST. Oprócz tego zostaną zaznajomieni z tajnikami fundamentalnej wiedzy z dziedziny anatomii i fizjologii wysiłku fizycznego niezbędnymi do prowadzenia efektywnych i bezpiecznych zajęć. Zdobędą również komplementarną wiedzę dotyczącą techniki treningu,eliminowania błędów oraz poprawy pracy.

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA:

Dzień 1 – 29.08.2020
Wstęp do Kettlebell, czyli Deep 6 → Wykład – Rozgrzewka – Swing – TGU – Clean – Rozciąganie i odprężenie

Dzień 2 – 30.08.2020
Wstęp do Kettlebell, czyli Deep 6 → Wykład – Military Press – Goblet Squat – Snatch – Ground Workout i Deep6 - Trening kończący i omówienie weekendu

Każdy uczestnik otrzymuje :

✅ Certyfikat uczestnictwa w warsztatach sygnowany przez akademię szkoleniową PTA ? ? ?

Umiejętności

Kettlebells

Najbliższe szkolenia

-

Personal Training Academy

Personal Training Academy powstała dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i osobowości specjalistów w swoich dziedzinach. Profesjonaliści, którzy przez lata rozwijali swoją wiedzę i budowali pozycję oraz zyskiwali doświadczenie, występują teraz w roli wykładowców.Z dumą prezentujemy PTA, owoc prawdziwej, czystej pasji do sportu i unikalnej wiedzy. To dopracowana i budowana w wyjątkowym skupieniu reakcja na potrzeby rynku dotyczące szkoleń na najwyższym poziomie, reakcja na powszechną bylejakość i improwizację, którym się sprzeciwiamy. Misją PTA jest zaszczepienie w uczestnikach szkoleń potrzeby świadczeń usług na najwyższym poziomie, którzy później, będąc naszymi absolwentami, będą marką samą w sobie, rozpoznawalną i popularną wśród swoich podopiecznych.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość