REPs PRELEGENT KONFERENCYJNY

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 1
Koordynator Bartejczuk Wolak Edyta
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.konferencjareps.com/
Wymagania wstępne Tytuł prelegenta konferencyjnego to również 8 punktów CPD. Nagradzamy Twoje zaangażowanie i doceniamy efekty Twojej ciężkiej pracy.

Opis szkolenia

Poszerzaj horyzonty, dziel się wiedzą, zostań prelegentem konferencyjnym
Doskonale znamy Twój potencjał, wierzymy, że posiadasz szeroką wiedzę z konkretnej dziedziny i masz ogromne możliwości, aby wykorzystać je dla pozytywnego wpływu na drugiego człowieka. Przed nami kolejna konferencja online, w której możesz wziąć udział jako ekspert i wykładowca. To dla Ciebie szansa na rozwój i dotarcie do szerokiej publiczności ludzi, którzy potrzebują Twojej pomocy i wsparcia. Każdy, kto zdecyduje się wystąpić na naszej konferencji, otrzyma tytuł prelegenta konferencyjnego. Twój udział zostanie potwierdzony odpowiednim certyfikatem posiadającym 8 punktów CPD.
Jesteśmy pewni, że jeszcze mocniej rozwiniesz skrzydła!
Prelegent konferencyjny, czyli kto…
Konferencja to spotkanie ludzi, które odbywa się w celu omówienia konkretnych zagadnień. Najczęściej uczestniczą w niej dwie strony – osoby wygłaszające przemówienie i odbiorcy, czyli osoby słuchające. Prelegent to z kolei prezenter, osoba przemawiająca, a więc członek jednej z dwóch grup, które najczęściej uczestniczą w konferencji.
Prelegent konferencyjny to niezwykle ważna rola. Odpowiada za zrozumiałe przekazanie wiedzy innym uczestnikom, którzy na początku już założyli, że zakończą to spotkanie bogatsi o wartościową wiedzę. Prelegent swoje przemówienie opiera na faktach, a więc potwierdzonej wiedzy, raczej unika subiektywnej oceny, a jeśli już się ona pojawia, jest raczej dygresją, a nie fragmentem przemówienia. Zatem prelegent konferencyjny to ktoś, kto jest odpowiedzialny za treści merytoryczne spotkania, a więc za to, co ma być tą wartością dodaną, którą uczestnicy z niego wyniosą. Bardzo często też na konferencję patrzy się przez pryzmat prelegentów, na podstawie których ocenia się całe spotkanie.
Czy jesteś dobrym prelegentem konferencyjnym?
Każdy jest przypisany do konkretnych ról życiowych. Jest to uwarunkowane zestawieniem indywidualnych cech, potencjału, umiejętności i wiedzy. Właśnie dlatego nie każdy może być prelegentem konferencyjnym, podobnie jak sportowcem, adwokatem i lekarzem. Rozumiesz, do tego potrzebujesz odpowiednich predyspozycji. Sprawdźmy, czy je masz.
Otwartość i odwaga
Duża odporność na stres
Brak obaw przed wystąpieniami publicznymi
Pewność siebie
Pozytywne nastawienie do słuchaczy
Umiejętność przedstawiania trudnych zagadnień w ciekawy sposób
Posługiwanie się poprawną polszczyzną
Mówienie z pasją i zaangażowaniem
Wysoka kultura osobista
Jesteś przekonany, że dobrze się odnajdziesz w tej roli? Wykorzystaj swoją szansę!

Umiejętności

REPs KONFERENCJE

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Szkoleniowiec Cena Miasto Rejestracja
REPs PRELEGENT KONFERENCYJNY Bartejczuk Wolak Edyta o Online REJESTRACJA

REPs Polska

REPs Polska jest organizacją będącą członkiem ICREPs - Międzynarodowej Federacji Zrzeszającej Kraje Członkowskie posiadające System Rejestracji REPs.

REPs Polska reprezentuje wybrane Placówki Szkoleniowe oraz ich Szkoleniowców, jak również indywidualnych Instruktorów Fitness, Instruktorów Siłowni i Trenerów Personalnych, którzy otrzymali akredytacje. 

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość