Trening Kobiet w Ciąży

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 18
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 60
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 9
Kurs z egzaminem Nie
Url http://www.kuzniatrenerow.pl/medical-training/
Wymagania wstępne Brak

Opis szkolenia

Szkolenie Trening kobiet w ciąży jest jednym z kursów specjalistycznych z modułu Medical Training.
W obszerny i holistyczny sposób uczy jak bezpiecznie i indywidualnie podejść do programowania treningowego na różnych etapach: przed, w trakcie ciąży oraz po porodzie. Na szkoleniu zgłębisz wiedzę z zakresu różnych sfer treningu: od gibkości, poprzez trening dna miednicy, stabilizacji głębokiej, trening oddechu, po trening ukierunkowany na problem nietrzymania moczu. Nauczysz się jak postępować w różnych dolegliwościach w ciąży i po porodzie, np. jak trenować z kobietą po cesarskim cięciu. Poznasz też dodatkowe wspierające techniki treningowe, takie jak: relaksacja, wizualizacja, trening mentalny. Dowiedz się również jak hormony i emocje wpływają na motywację kobiety. Szkolenie prowadzi Gabriela Eliasz-Łukasiewicz – fizjoterapeutka z ponad 15-letnim doświadczeniem, pielęgniarka, instruktor, Coach i Trener Biznesu, szkoleniowiec.

Umiejętności

Prenatal & Postnatal

Najbliższe szkolenia

-

Kuźnia Trenerów

   Nasza szkoła jako pierwsza w Polsce podjęła się kompleksowego szkolenia Trenerów Personalnych i do dziś wyszkoliła setki osób. Misją Kuźni Trenerów jest kształcenie na najwyższym poziomie trenerów od razu gotowych do podjęcia pracy w zawodzie.  Każdy Trener, w zależności od jego zainteresowań może wybrać własną Drogę Rozwoju. Nauczamy w sześciu filarach: Personal Training, Medical, Functional, Sport, Dietetics i Motivation.

   W Kuźni Trenerów szkolą najlepsi fachowcy w swych dziedzinach. Specjaliści od techniki ćwiczeń, medycyny, dietetyki, managerowie i właściciele klubów.  Jesteśmy fanami rozwoju osobistego i osiągania nowych celów.

   Jesteśmy właściecielami dwóch Klubów Fitness - HiFitness i HiGym, wprowadzaliśmy na rynek w naszym rejonie "produkt" jakim jest trening personalny i od lat mamy na tym polu duże sukcesy a nasi trenerzy satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę. Wiemy jak wygląda ta praca od kuchni i dzielimy się tym z Wami.

   Zaplanuj z nami swoją ścieżkę kariery!

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość