TRENING POWIĘZIOWY 2 MODUŁ STACJONARNY- PRACA W MAŁYCH GRUPACH I ON-LINE

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie teoretyczne-praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 14
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 30
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 14
Kurs z egzaminem Tak
Url https://www.mobilityflexibility.com/trening-powieziowy/trening-powieziowy-modul2
Wymagania wstępne Osoba przystępująca do szkolenia powinna wcześniej ukończyć 1 moduł szkolenia stacjonarnego i/lub ukończyć 2 etapy szkoleń on-line, które są dostępne na naszej stronie w formie nagrania.

Opis szkolenia

Drugi moduł naszego systemu treningowego, jest ukierunkowany na praktykę w bardzo dokładnej pracy systemami powięziowymi z podopiecznymi przyszłych nauczycieli Fascia Training System.1
Nauczysz się na nim:
1. Precyzyjnego nauczania techniki ćwiczeń, poprzez:
- fizyczne kierowanie ruchem podopiecznego
- pobudzanie percepcji napięć meridianów mięśniowo-powięziowych Twojego podopiecznego
- naukę napięć mięśniowych podopiecznego

2. Pracy w małych grupach, która pozwoli Tobie przeprowadzać zajęcia w formie warsztatów- prawdziwego nauczania swoich klientów. To z kolei pozwoli osiągnąć najwyższą jakość treningu, jednocześnie przyspieszając efekty wspólnej pracy.

3. Komponowania flow powięziowego dla bardziej wymagającego klienta oraz poznasz bardziej złożone ćwiczenia.

4. Pracy on-line w formie warsztatu.

5. Poznasz technologię, pozwalającą na profesjonalne prowadzenie zajęć on-line oraz dowiesz się jak zdobywać klienta on-line.

SZKOLENIE KOŃCZY SIĘ EGZAMINEM

Umiejętności

Trening powięziowy

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
TRENING POWIĘZIOWY 2 MODUŁ STACJONARNY- PRACA W MAŁYCH GRUPACH I ON-LINE 18.06.2022 980 POZNAŃ REJESTRACJA

myover40 & tpmobility

Myover40 to program przygotowany dla osób, które zdecydowały się na sprawne i pełne wdzięku ciało. Bez bólu i bez ograniczoneń ruchowych, gotowe sprostać wyzwaniom codziennej pracy, pasji oraz wspólnie spędzonych chwil z bliskimi osobami podczas swobodnej zabawy – aż do późnej strośći. Dedykowany jest zarówno tym, którzy po 40 roku życia pragną zatroszczyć się o swoje zdrowie i komfort poruszania się jak i osobom chcącym prowadzić pełne radośći i wolne od bólu życie bez względu na wiek, płeć, specyfikę wykonywanej pracy, wzrost czy wagę.

Myover40 to certyfikowany zestaw kompleksowych, efektywnych i nieskomplikowanych ćwiczeń, opracowanych przy współpracy i wymianie wiedzy fizjoterapeutów, masażystów, trenerów osobistych oraz instruktorów Jogi i Pilates. Ćwiczenia te wykorzystują naturalne mechanizmy ciała w kształtowaniu prawidłowej postawy, poprawy ruchomości stawów, niwelowania bólów narządu ruchu. Dodatkowo zapewniają uczucie relaksu, odprężenia i gotowości do działania od rana do późnego wieczora. Pomagają w odzyskaniu wiary w siebie i obcowanie z ludźmi o wspólnych celach i potrzebach..

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość