Warsztat Sprzętowy - Wzmacnianie

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 5
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 15
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 5
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.goodmoov.pl/25012020-warsztat-sprzetowy-wzmacnianie-agnieszka-mroczek-krakow-p-140.html
Wymagania wstępne Ukończone 18 lat

Opis szkolenia

Zapraszamy na 5-godzinne warsztaty z wykorzystania sprzętu: dużej piłki Body Ball, sztangi, a także gum Mini Bands w treningu wzmacniającym. Warsztaty prowadzi Master Trener Agnieszka Mroczek!

Zapraszamy na 5-godzinne warsztaty z wykorzystania sprzętu: dużej piłki, sztangi oraz gum Mini Bands w treningu wzmacniającym!

W cenie jedynie 230 zł otrzymujesz:
☑️ 5 godzin wypełnionych wiedzą w formie 3 zajęć,
☑️ 3 lekcje z konspektem i omówieniem,
☑️ wiedzę o prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń ze sprzętem,
☑️ inspiracje do lekcji wzmacniających.


Szczegółowe omówienie poszczególnych lekcji:

1. BODY BALL MASTER CLASS
Ta lekcja poprowadzona zostanie w konwencji lekcji prozdrowotnej. Celem tego treningu będzie wzmocnienie mięśni posturalnych, jak również nauka pracy i kontrolowania mięśni w obrębie dna miednicy.

2. POWER GYM MASTER CLASS
Ta lekcja charakteryzować się będzie wysoką intensywnością oraz nastawieniem na nauczanie prawidłowej techniki najpopularniejszych ćwiczeń ze sztangą, takich jak: Squat czy Deathlift.

3. MINI BANDS MASTER CLASS
Będzie treningiem opartym o wzorce ruchowe, z naciskiem na stabilizację mięśni pośladkowych. Podczas tej lekcji poznasz także elementy treningu metodycznego.

Każda lekcja trwa 1h. Po lekcji następuje jej omówienie, następnie przerwa.
Cena: 230 zł

Zagadnienia poruszane na tych warsztatach są w pełni rozwijane na naszych całodniowych szkoleniach sprzętowych, które prowadzi Master Trener Agnieszka Mroczek:

Szkolenie Body Ball
Szkolenie Powergym
Szkolenie Mini Bands

Umiejętności

TBC / Conditioning / FATBURNER

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość