Warsztaty Athlete Pro

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 5
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 30
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 6
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.goodmoov.pl/16112019-warsztaty-athlete-pro-marek-mroczek-krakow-p-137.html
Wymagania wstępne Ukończone 18 lat.

Opis szkolenia

Zapraszamy na 6-godzinne warsztaty ATHLETE PRO prowadzone przez Marka Mroczka!

W cenie jedynie 230 zł otrzymujesz:
☑️ aż 6 godzin wypełnionych wiedzą w formie 3 zajęć,
☑️ 3 lekcje z konspektem i omówieniem,
☑️ wiedzę o budowaniu prawidłowych wzorców ,
☑️ inspiracje do treningów funkcjonalnych,


Szczegółowe omówienie poszczególnych lekcji:

1. STABILITY COMPLEX
Budowanie stabilności kręgosłupa i siły mięśni core przez pryzmat kształtowania antyzgięcia, antywyprostu, antyrotacji i antyzgięcia w kierunku bocznym.

2. REGRESIVE SKILL MODEL
Budowanie lekcji zajęć grupowych bazujących na wzorcach ruchowych w oparciu o model regresji. 7 głównych umiejętności ruchowych, obszerna sieć regresji do każdej z nich. Format zajęć dający szeroką przestrzeń do pracy z klientem o zróżnicowanym poziomie zaawansowania na jednym treningu.

3. FUNCTIONAL TRISET
Budowanie grupowych treningów funkcjonalnych w oparciu o koncepcje trójserii bazujących na ćwiczeniach bilateralnych, unilateralnych i korekcyjnych.

Każda lekcja trwa 1h + 15 min omówienie, następnie przerwa.
Cena: 230 zł. Uwaga – na 2 tygodnie przed zajęciami cena wzrasta do 280 zł.

Umiejętności

Kursy Specjalistyczne

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość