Warsztaty Functional

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 5
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 30
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 6
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.goodmoov.pl/18102019-warsztaty-functional-marta-goraca-lodz-p-67.html
Wymagania wstępne Ukończone 18 kat.

Opis szkolenia

Zapraszamy na 6-godzinne warsztaty FUNCTIONAL prowadzone przez Martę Gorącą!

W cenie 230 zł otrzymujesz:

aż 6 godzin wypełnionych wiedzą w formie 4 treningów,
4 lekcje z konspektem i omówieniem,
wiedzę o tworzeniu lekcji z wykorzystaniem podłogi, BOSU i stepu
inspiracje do lekcji w formie choreografii
wiedzę o pracy z obciążeniem własnego ciała

Szczegółowe umówienie poszczególnych lekcji:

1. FUNCTIONAL FLOOR
Lekcja z obciążeniem własnego ciała bez wykorzystania sprzętu. Choreografia ułożono z wykorzystania ćwiczeń funkcjonalnych. Dzięki tej lekcji zdobędziesz inspiracje do tworzenia lekcji wzmacniających w formie choreografii z czystą, czytelną metodyką oraz progresją ćwiczeń.

2. FUNCTIONAL BOSU TRAINING
Lekcja wzmacniająca w formie choreografii z wykorzystaniem BOSU. Nowość w naszej ofercie! Czytelna metodyka, inspirujące ćwiczenia z BOSU i ich progresje.

3. FUNCTIONAL BALANCE
Lekcja wzmacniająca z rodzaju MENTAL prowadzona w formie choreografii. Praca nad wzmocnieniem mięśni, ich wytrzymałością oraz mobilnością; to wszystko połączone w wygodne przejścia. Całość tych elementów tworzą piękną choreografię funkcjonalną.

4. FUNCTIONAL STEP
Lekcja z obciążeniem własnego ciała z wykorzystaniem stepu. Choreografia składająca się z ćwiczeń funkcjonalnych wykorzystujących step.

Każda lekcja trwa 1h + 15 min omówienie, następnie przerwa.
Cena: 230 zł. Uwaga – na 2 tygodnie przed zajęciami cena wzrasta do 280 zł.

Umiejętności

Functional Training

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość