Warsztaty Movement Skills

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 3
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 30
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 4
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.goodmoov.pl/8112019-warsztaty-movement-skills-marta-goraca-lodz-p-77.html
Wymagania wstępne Ukończone 18 lat.

Opis szkolenia

Zapraszamy na 4-godzinne warsztaty MOVEMENT SKILLS prowadzone przez Martę Gorącą!

W cenie jedynie 230 zł otrzymujesz:
☑️ 4 godziny wypełnione wiedzą w formie 3 zajęć,
☑️ 3 lekcje z konspektem i omówieniem,
☑️ wiedzę o budowaniu prawidłowych wzorców ,
☑️ inspiracje do lekcji mentalnych oraz wzmacniających


Szczegółowe umówienie poszczególnych lekcji:

1. PROFILAKTYKA STABILNEGO KRĘGOSŁUPA, BUDOWANIE PRAWIDŁOWYCH WZORCÓW
Lekcja w oparciu o kształtowanie podstawowych wzorców ruchowych z wykorzystaniem sprzętu oraz umiejętności progresji i regresji ćwiczeń. Nauczanie pozycji wyjściowej i końcowej jako klucz do sukcesu w uzyskaniu prawidłowej techniki ćwiczeń.

2. CORE STABILITY
Lekcja kształtująca mięśnie dookoła kręgosłupa. Wszystko w oparciu o prawidłową technikę, nauczanie pozycji wyjściowej i końcowej oraz skalowanie ćwiczeń w zależności od umiejętności odbiorcy.

3. FLOW STRETCH & BREATH
Lekcja stretchingu połączana w sekwencje, dzięki którym powstaje flow przypominające choreografię tych sekwencji. Bazujemy na ruchu płynnym, naprzemiennym napięciem i rozluźnieniem mięśni w połączeniu ze stretchingiem statycznym.


Każda lekcja trwa 1h + 15 min omówienie, następnie przerwa.
Cena: 230 zł. Uwaga – na 2 tygodnie przed zajęciami cena wzrasta do 280 zł.

Umiejętności

Korekcja wad postawy Medycyna Funkcjonalna

Najbliższe szkolenia

-

GOOD MOOV.

GOOD MOOV. to nowa szkoła kształcąca instruktorów fitness i trenerów personalnych, która swoją działalność rozpoczęła w sierpniu 2018 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku fitness, w swojej ofercie posiada szkolenia, których nowatorskie programy kształcenia dokładnie odpowiadają na potrzeby współczesnych instruktorów zajęć grupowych oraz trenerów personalnych.

Filarem szkoły jest kadra szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, których kilkunastoletnia praktyka, obserwacja zmieniającej się branży oraz stałe podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą, zaowocowały stworzeniem ścieżki edukacyjnej gwarantującej zdobycie wiedzy i umiejętności, którymi charakteryzują się najlepsi instruktorzy i trenerzy.

Dzieląc się dostępem do najnowszej wiedzy, trendów i technologii oraz długoletnim doświadczeniem wypracowanym na międzynarodowym rynku fitness pod skrzydłami firmy ekspertfitness.com, GOOD MOOV. realizuje swoją misję kształcenia nastawionego na widzenie potrzeb i predyspozycji swoich kursantów. W duchu dbania o ich wszechstronną edukację oraz kierowania ich dalszym rozwojem, wyposaża w fundamentalną wiedzę i umiejętności oraz proponuje niezbędne wsparcie. Absolwenci GOOD MOOV. mogą liczyć na indywidualne konsultacje z kadrą szkoleniową, a także, w celu odświeżenia swojej wiedzy, bezpłatny ponowny udział w przebytych kursach - w trosce o dostarczanie najaktualniejszej wiedzy, jaka na daną chwilę jest sprawdzona i dostępna na rynku, program każdego ze szkoleń w czasie nie dłuższym niż dwa lata zostaje zrewidowany oraz poddany aktualizacji.

Nastawiona na ciągły rozwój oferta szkoły, to obok kompleksowych programów przekazujących fundamentalną wiedzę początkującym trenerom także szereg kursów odzwierciedlających kierunki, którymi obecnie podąża branża. Doświadczeni instruktorzy w szkole GOOD MOOV. odnajdą kursy, dzięki którym wprowadzą do swoich zajęć i treningów nowe rozwiązania chętnie implementowane przez trenerów oraz siłownie i kluby fitness w Polsce i na świecie.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość