Warsztaty z Treningu Powięziowego

Informacje

Rodzaj szkolenia Szkolenie praktyczne
Czas nauczania [godziny zegarowe] 2
Czas przerwy w ciągu kursu [minuty] 0
Praktyka rejestrowana w dokumentach [godziny] 2
Kurs z egzaminem Nie
Url https://www.mobilityflexibility.com/trening-powieziowy
Wymagania wstępne Podstawowa wiedza z anatomii i biomechaniki człowieka

Opis szkolenia

Warsztaty Fascia Training System, mają na celu przekazanie jak największej ilości praktyki dla przyszłych nauczycieli ruchu powięziowego.

Nauczysz się na nich korygowania w odpowiedni sposób, zarówno poprzez dotyk jak i polecenia- komendy wydawane podczas treningu.

Umiejętności

Trening powięziowy

Najbliższe szkolenia

Nazwa Szkolenia Data Cena Miasto Rejestracja
Warsztaty z Treningu Powięziowego 20.02.2022 70 LIVE ONLINE REJESTRACJA

myover40 & tpmobility

Myover40 to program przygotowany dla osób, które zdecydowały się na sprawne i pełne wdzięku ciało. Bez bólu i bez ograniczoneń ruchowych, gotowe sprostać wyzwaniom codziennej pracy, pasji oraz wspólnie spędzonych chwil z bliskimi osobami podczas swobodnej zabawy – aż do późnej strośći. Dedykowany jest zarówno tym, którzy po 40 roku życia pragną zatroszczyć się o swoje zdrowie i komfort poruszania się jak i osobom chcącym prowadzić pełne radośći i wolne od bólu życie bez względu na wiek, płeć, specyfikę wykonywanej pracy, wzrost czy wagę.

Myover40 to certyfikowany zestaw kompleksowych, efektywnych i nieskomplikowanych ćwiczeń, opracowanych przy współpracy i wymianie wiedzy fizjoterapeutów, masażystów, trenerów osobistych oraz instruktorów Jogi i Pilates. Ćwiczenia te wykorzystują naturalne mechanizmy ciała w kształtowaniu prawidłowej postawy, poprawy ruchomości stawów, niwelowania bólów narządu ruchu. Dodatkowo zapewniają uczucie relaksu, odprężenia i gotowości do działania od rana do późnego wieczora. Pomagają w odzyskaniu wiary w siebie i obcowanie z ludźmi o wspólnych celach i potrzebach..

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z placówką szkoleniową. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość