Beata Brzezinska

Informacje

Beata Brzezińska 

Jestem terapeutą żywieniowym od kilku lat. Od 14 lat mieszkam w Irlandii I tutaj studiowałam naturopatie w kierunku odżywiania w college naturalnej medycyny w Dublinie przez 4 lata.

 Specjalizuje się w dolegliwościach układu trawiennego, chorobach skórnych jak i utracie wagi.

Moja atutem są plany żywieniowe, które nie tylko wyglądają dobrze, ale I smakują obłędnie bez konieczności spędzania godzin w kuchni.

Uczę swoich podopiecznych jak wprowadzić nowe nawyki żywieniowe “bezboleśnie” tak, aby się stały stylem życia. Mam podejście jest holistyczne. Traktuje każdego indywidualnie I biorę pod uwagę nie tylko objawy, ale I doszukuje się, co je powoduje.

Tylko w taki sposób można pozbyć się dolegliwości bezpowrotnie.

 Analizuje badania krwi, wykorzystuje różnego rodzaju testy laboratoryjne, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Uwielbiam przekazywać wiedzę o naturalnych, skutecznych metodach wsparcia przy użyciu specyficznych ziół I suplementów a w dodatku bez skutków ubocznych.

Moim motto jest: Pozwól by jedzenie, było twoja medycyna i medycyna, było Twoje jedzenie.

Naturalna medycyna stała się moim wybawieniem, kiedy wszystko inne zawiodło. To dzięki niej utraciłam nadwagę (14 kg), bez głodowania I do dzisiaj stosuje zasady, dzięki którym utrzymuje moje rezultaty już od 8 lat. I ta wiedze chciałabym przekazać w projekcie SYLWETKA NA LATA, ponieważ każdy zasługuje na sukces.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Nutritional Therapy Practitioner EQF 5 2021-12-21

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość