Karolina Sobczyk

Informacje

Jestem trenerem personalnym po rocznej specjalizacji w czasie studiów magisterskich na warszawskim AWFie na kierunku turystyka i rekreacja. Dodatkowo posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej typu fitness po rocznej specjalizacji w okresie studiów licencjackich.

Pracując jako trener siłowni dla sieci klubów Zdrofit (Zdrofit Metro Dworzec Gdański) korzystałam z możliwości uzupełniania edukacji poprzez Akademię Zdrofit (CROSS TRAINING Filip Dębnik, TRENING PO PORODZIE – AKTYWNA MAMA, AKTYWNE DZIECKO Katarzyna Sempolska)

Dodatkowo w ramach porównania i ewentualnego wzbogacenia wiedzy odbyłam również pełen kurs instruktora siłowni oraz trenera personalanego w Fit Academy.

Dążąc do stałego rozwoju przeszłam kurs na instruktora i trenera personalnego kalisteniki w organizacji Ghetto Workout Poland, z którą jestem związana do dziś.

Poszerzając zakres wiedzy odbyłam również wiele szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji (między innymi w Centrum Szkoleń Sportowych: CBD i Marihuana w Sporcie Jacek Feldman, Żywienie i Suplementacja w Zaburzeniach Miesiączkowania Tadeusz Sowiński, Podstawy Dietetyki Sportowej Dr Damian Parol.

Stale poszerzam swoją wiedzę i nie przestaję utrwalać jej w praktyce.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Instruktor siłowni EQF 3 2021-04-23
Instruktor fitness EQF 3 2021-04-26

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza:

Imię i nazwisko
E-mail
Wiadomość