Kseniia Ciarcińska

Informacje

Cześć,

Mam na imię Kseniia. Swoją przygodę z siłownią zaczęłam 4 lata temu. Trening siłowy był dla mnie początkowo drogą do odzyskania dobrej kondycji i zdrowego wyglądu po okresie ciąży. To wtedy zauważyłam w jaki sposób trening oddziałuje na moje ciało, jakie efekty jest w stanie przynieść zbilansowana dieta i systematyczność. Z czasem zaczęło mnie to pozytywnie nakręcać i wciągać mocniej. Stawiałam sobie coraz ambitniejsze cele co spowodowało, że zdecydowałam również spróbować swoich sił w zawodach sylwetkowych. Patem okazało się, że ta decyzja mocno wpłynie na moje życie. Jako debiutantka zajęłam pierwsze miejsce w swojej kategorii  i tak się zaczęła moja poważna przygoda ze sportem. Uwierzyłam w siebie, zdobywałam praktyczne doświadczenie w treningu, dietetyce. Zajmowałam czołowe miejsca w zawodach ogólnopolskich czy medal Mistrzostw Polski , który jest obecnie moim największym osiągnięciem.

Dziś kontynuuję tą ścieżkę - jestem Trenerem Personalnym, rozwijam się cały czas merytorycznie, regularnie biorę udział w akredytowanych szkoleniach, bardziej niż na karierze sportowej skupiam się na pracy. Uważam, że niezwykle ważne jest ciągłe kształcenie, zdobywanie nowych doświadczeń i testowanie ich na sobie w celu zapewnienia efektywnego i bezpiecznego treningu podopiecznym.

Jako trenerka jestem bardzo wymagająca, trening ze mną jest oparty na jasnych celach. Nigdy nie zapewniam swoich podopiecznych, że osiągną cel szybko i łatwo, natomiast zawsze służę wsparciem w dążeniu do realizacji planu. Stosuję bardzo indywidualne podejście, nie wierzę w uniwersalne plany treningowe i dietetyczne. Wyzwanie klienta jest również moim wyzwaniem z którym się w pełni identyfikuję.

Jeśli zainteresowałam Was swoją osobą i podejściem serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kwalifikacje

Nazwa Kwalifikacji EQF Data
Instruktor siłowni EQF 3 23.06.2019
Trener personalny EQF 4 23.06.2019

Umiejętności

Functional Training Kettlebells Weight Loss, Overweight / Obese

Szkolenia CPD

Nazwa Szkolenia Data CPD
PFS TRENING FUNKCJONALNY 06.10.2019 12
PFS Kettlebells Training 06.10.2019 6
PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą 06.10.2019 6

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z trenerem/instruktorem. W tym celu prosimy o użycie poniższego formularza: